Банки України

Туристичні тури в кредит

Іноді так хочеться відпочити, або зробити подарунок своїм рідним, подарувати подорож їхні мрії, або нарешті настав довгоочікуваний відпустку, а грошей на відпочинок немає. Не вартовпадати у відчай все легко виправити, достатньо оформити кредит для відпочинку. Оскільки на сьогоднішній день, це досить затребувана послуга, то багато банків Львова готові надати даний займ.

Оформити такий кредит дуже просто. Є два варіанти. Перший це взяти тур в туристичному агентстві, яке є партнером банку. І другий, взяти путівку в будь-якому агентстві, а кредитний договір оформити у вподобаному банку.

Банки пропонують кілька видів кредитів по даному напрямку, це спеціалізований кредит під відпочинок і споживчий кредит, який можна витратити на свій розсуд.

За цілеспрямованому позиці на відпочинок банки пропонують вибрати з декількох туристичних агентств, у той час як при споживчому кредиті існує вільний вибір туристичного оператора. Хоча і за наявності фірм партнерів банку, тур можна купити не тільки у них. Це залежить від умов кредитної програми банку.

  Головна Вища освіта Спеціальності Фінанси та кредит

Для того щоб оформити кредит на відпочинок необхідно відповідати критеріям банку. Це вік, дохід, і громадянство. Віковий критерій в основному позначається в рамках від 21 до 65 років. Дохід у більшості випадків повинен бути офіційним. Громадянство російським.

Даний банк пропонує різні варіанти позики для відпочинку. Це такі кредитні пропозиції: доступний відпочинок, велику подорож, супер відпочинок, відпочинок в задоволення. Наприклад, для програми доступний відпочинок діє кредитний ліміт розміром від 15 тисяч до 200 тисяч рублів. Річна процентна ставка в даному випадку дорівнює 27%, а термін кредитування становить 3 місяці. Комісія за видачу готівки відсутня. Є можливість дострокового часткового або повного погашення позики.

  Банкіри та Росспоживнагляд візьмуть під опіку права споживачів Олена Ляльок Кредити стануть безпечніше "Російська газета У боргом протистоянні банкірів і Росспоживнагляду намітився прорив. Тепер вони будуть разом боротися за права споживачів і стежити за тим, щоб банки не порушували права позичальників. Вчора Росспоживнагляд та Асоціація російських банків підписали угоду про співпрацю. У цьому документі сторони взяли на себе зобов'язання створювати оптимальні умови для розвитку ринку споживкредитування, напрацьовувати практику досудового розгляду спорів, що виникають у цій сфері та відслідковувати несприятливі тенденції в цій області

Для того щоб взяти позику на відпочинок в даному банку необхідно відповідати вимогам банку. Це віковий критерій від 21 року і до 65 років, обов’язкова наявність прописки в місці звернення за кредитом, і наявність доходу, який дозволить виплачувати заборгованість по кредиту. З документів потрібні документи підтверджують особу та анкета на оформлення кредиту.

Оформити позику в даному банку можна двома способами. Перший це придбати тур в туристичному агентстві партнері банку. Другий спосіб це взяти путівку у будь-якого туристичного оператора. При цьому необхідно попросити співробітників оформити безготівковий розрахунок, з випискою рахунку. Після цього зверніться в будь-яке відділення Європа Кредит Банку та оформити позику. І в цьому, і в іншому випадку, рішення приймається протягом 20 хвилин.

  Дубаї

Крім цільової позики на відпочинок можна взяти простий споживчий кредит готівкою. Це у випадку якщо ви ще не вирішили, як будете відпочивати. Спочатку можна взяти кредит на відповідних для фінансового стану умовах, а потім виходячи з цієї суми вирішити як відпочити. Споживчі кредити видає безліч банків. В основному це суми від 10 тисяч і до 500 тисяч рублів. Для взяття споживчого кредиту на будь-які цілі достатньо бути громадянином Російської Федерації і мати постійне місце роботи.

Це цікаво: Кредит за паспортом від Ощадбанку Росії 27.02.2013, 13:52

Categories: Без рубрики

Comments are closed.