Банки України

Насамперед: ви впевнені, що у вас погана кредитна історія і вам не дають кредит саме через це? Спочатку, звичайно, необхідно дізнатися кредитну історію і переконатися, що якщо вона негативна, то з вашої вини. У сенсі,що людський фактор ніхто не скасовував і ваша історія може бути зіпсована з вини неуважного банківського працівника.

Тепер якщо ви перевірили свою кредитну історію і вона все ж виявилася негативною і з вашої вини … Чи є ймовірність отримання кредиту в цьому випадку? З одного боку складно уявити банки, що не перевіряючі кредитну історію. По-перше, кожен поважаючий себе банк укладає договір з одним із БКІ (бюро кредитних історій) про надання кредитної інформації, але тільки у випадку письмової згоди самого позичальника. По-друге, що важливо, не багато хто банки підуть на такий ризик, як видача кредиту без перевірки вашої обов’язковості при виконанні кредитного договору. З цього випливає, що взяти кредит з негативною кредитною історією досить непросте завдання.

Звичайно, ви можете побігати, спробувати подати заявку на отримання кредиту в різних місцях … До речі, незамінним помічником у цій справі постає інтернет. Ви цілком можете заповнити он-лайн заявку в кілька різних банків і чекати результату, сидячи вдома.

  Іпотека в Ощадбанку - отримання іпотечного кредиту

Так в яких же банках можна спробувати взяти кредит у цій ситуації? На погану кредитну історію можуть закрити очі (і в більшості випадків закривають) банки, які прагнуть залучити клієнтів різними привабливими пропозиціями і видають експрес кредити без довідок про доходи та поручителів, компенсуючи ризик неповернення позики високими ставками і комісіями …

Спершу спробуйте подати заявку на кредитну карту в банк Тинькофф. Кредитну історію він перевіряє, але шанс на отримання позики є, так як банк досить лояльний (грубо кажучи видає кредити всім підряд, але під відповідні відсотки.

Є велика ймовірність, що пара банків схвалять вашу заявку, але в будь-якому випадку при поганою кредитною історії вам запропонують невигідні для вас умови і завищені процентні ставки.

Варто відзначити, що, наприклад, взяти іпотеку або автокредит в такій ситуації навряд чи вийде, але на споживчий кредит готівкою на не дуже велику суму ви цілком можете розраховувати.

Тепер як виправити погану кредитну історію? Варіантів може бути кілька. Якщо є час, то ви можете спробувати взяти в кредит у торговельних мережах дрібну недорогу побутову або електротехніку та справно виплачувати платежі в строк, тим самим виправляючи свою кредитну історію. Банки звертають увагу насамперед на ваші останні кредити протягом двох років. До речі, інформація в БКІ зберігається тільки за останні 15 років.

  Іпотека за кордоном - міфи і реальність - TimesNet

Також справно виплачуйте всі комунальні платежі та позики, аліменти і т. д. Чим більше інформації банк отримає про вашу сумлінності, тим більше шансів у вас отримати жаданий займ.

Ще один спосіб отримати кредит з поганою кредитною історією — це звернутися за допомогою до кредитних брокерів або стороннім людям, яких зараз розвелося безліч. Але перш подумайте: чи варто вам наживати пригоди на вашу … Безкоштовний сир тільки в мишоловці.

Поділитися статтею в соц. мережах

Коментарі (5) на «Погана кредитна історія»

допомогла на свою голову подрузі-тепер уже в ковичкі з якою продружіла 8 років шубу взяти на свій паспорт. а вона не платила під час і є прострочення. тепер мені ні в одному банку не дають кредит. хоча працюю офіційно можу надати довідку 2НДФЛ і трудову книжку. допоможіть будь ласка взяти кредит. дуже потрібно 150000 рублів. за послугу готова з цих грошей заплатити 10%

Звертаємо вашу увагу, що ми не несемо відповідальності за оголошення подібного роду, і не даємо гарантій, що саме тут Ви 100% зможете взяти кредит і не натрапите на чергових шахраїв.

  Фінам-Банк - Система страхування внесків

Залишити коментар

Знаходять:

  • всі банкі які видають кредит
  • банки Украіни які дають кредити з поганою історією
  • Якщо в мене зіпсована кредитна исторія можна взяти кредит і які банкі дають
  • який банк дає кредит з дуже поганою кредитною історією
  • Які банки неперевіряють кредитну історію
  • як банки перевіряють довідку
  • хто надасть кредит коли в мене погана кредитна історія
  • хто надасть кредит
  • подати заявку в банки що надають кредити з поганою кредитною історіею
  • недають кредит поможить
Categories: Без рубрики

Comments are closed.