Банки України

Кредити — наше майбутнє? Позики і кредити сьогодні і завтра

Життя в кредит стає все більш популярною серед росіян. Гасло: «Живи зараз — заплатиш потім» знаходить все більше прихильниківсеред молодого покоління і людей середнього віку в нашій країні.

Багато з жителів Росії ще пам’ятають часи тотального дефіциту, тому намагаються придбати якомога більше потрібних і не дуже потрібних речей, беручи різні види кредитів. Безвідсотковий кредит, розстрочка, переплата 0%, автокредит, кредитні карти з терміном погашення боргу в два місяці, і, нарешті, найзаповітніше слово — ІПОТЕКА.

Люди, бачачи велику кількість товарів, які постійно змінюються, намагаються виглядати модно і сучасно, набуваючи все більш «навороченную» побутову техніку, одяг і автомобілі. Здатися «в пристойному» товаристві на автомобілі старше трьох років або в одязі минулорічної колекції є моветоном, тому багато людей, які хочуть «відповідати високим стандартам середнього класу», набувають достаток речей у кредит.

Кредити в недалекому майбутньому

Письменники-фантасти також зробили свій величезний внесок у розвиток «кредитного товариства». Малюючи картинки страшного чи, навпаки, ідеального суспільства, вони придумують грошову одиницю — «кредити», якою можна розплачуватися за будь-який товар в будь-якій точці всесвіту. Найчастіше кредити забезпечуються «чесним словом» найбільших трансгалактіческіх корпорацій, які ведуть активну торгівлю в усіх куточках Всесвіту. Будь-який мандрівник може розплатитися кредитною карткою або спеціальним чіпом, який вбудований в його тіло, і отримати все, що йому необхідно. Деякі фантасти воліють розповідати про постапокаліптичному суспільстві, де замість кредитів використовується вода, насіння рослин, їжа, енергетичні компоненти, необхідні для переміщення в просторі та часі.

Але Будинок Рад пропонує повернутися до сучасним російським буднях. В даний час різні кредитні організації пропонують свої послуги практично всім бажаючим. На сьогоднішній день в Росії однією з найгостріших проблем для більшості сімей є покупка житла, тому іпотечні кредити є чи не найбільш затребуваним продуктом. Придбати квартиру без отримання іпотечного кредиту можуть не багато, тому отримання даного виду кредиту є суворою необхідністю. Незважаючи на те, що процентні ставки за кредитами дуже високі, а вартість житла в нашій країні ніяк не відповідає доходу більшості росіян, покупка квартири за іпотечним кредитом є єдиним виходом з ситуації, що склалася.

  Купити квартиру в іпотеку в новобудові

При отриманні іпотечного кредиту, звичайно ж, варто довідатися про програми, які надаються молодим сім’ям, а також поцікавитися можливістю отримання пільг за іпотечним кредитом за місцем роботи, але, найімовірніше, вам доведеться розраховувати тільки на власні сили при погашенні іпотечного кредиту .

Другим за популярністю видом кредиту в нашій країні є кредит на купівлю автомобіля . За кількістю розкішних автомобілів багато російських міста не поступаються Монако і Лос-Анджелесу, а вартість автотранспорту в нашій країні не порівняти з цінами на автомобілі в країнах західної Європи і США. Якщо в США автомобіль за 15 000 — 20 000 доларів є ознакою великого достатку в родині, то в нашій країні бюджетна іномарка може коштувати приблизно таку ж суму.

Відомі випадки, коли в невеликих депресивних містах відкривалися салони престижних автомобілів, і, як не дивно, подібні автомобілі користувалися великим успіхом. Для багатьох росіян автомобіль досі залишається не засобом пересування, і показниками достатку, тому багато готові придбати Porsche Cayenne, залишаючись жити у двокімнатній хрущовці.

В даний час багато дилерів пропонують пільгові умови на отримання автокредиту, деякі моделі автомобілів можна купити з мінімальною переплатою за кредит, але часто — це всього лише рекламний прийом. Найімовірніше, при купівлі кредитного автомобіля вам доведеться придбати поліс КАСКО на не надто вигідних умовах, проводити технічне обслуговування автомобіля тільки у офіційних дилерів і оплачувати кредит в касах банку, які візьмуть з вас додатковий відсоток.

  кредитний брокер Київ interfinance Інтерфінанс документи для оформлення іпотеки кредит під заставу квартири на квартиру

Звичайно, покупка автомобіля може бути необхідно для більшості сімей, але чи варто купувати машину, виплативши кредит за якою, ви тут же візьмете новий кредит для покупки чергового авто? Напевно, варто оцінити власні сили і придбати автомобіль в кредит, який прослужить вам довгі роки, а не «вийде з моди» через пару років.

Самими невигідними, але в той же час, одними з найпопулярніших видів кредиту є миттєві кредити на покупку побутової техніки , які можна отримати в численних торгових мережах. Покупець бачить величезну «плазму» і потужний домашній кінотеатр, надає мінімум документів і крутейший набір побутової техніки виявляється в його квартирі через кілька хвилин. Але після настає розплата. Виявляється, що процентна ставка по кредиту, яка здавалося ну дуже несуттєвою, перетворюється на величезний відсоток, який необхідно заплатити в єдиному віконці банку, що перебуває на іншому кінці міста, а вартість покупки зростає в кілька разів.

Багато жителів розвинених західних країн зіткнулися з новим видом захворювання — шопоголиками. Люди скуповують всі вподобані речі, не думаючи про наслідки, їхні борги на кредитних картках постійно зростають, вони змушені працювати все більше і більше, а потім знову і знову купують непотрібні речі, і беруть нові й нові кредити.

Дана хвороба вражає і населення нашої країни, в деяких містах Росії в магазинах з’явилися відділення банків, які дають кредит під 720 відсотків річних, або всього лише під 2 відсотки на день. Як правило, люди беруть даний кредит у разі, якщо не можуть купити потрібну річ в магазині, але такий вид кредиту також призводить до величезних, необгрунтованим витратам.

  AccesSoft. Каталог програм. Кредитор - Опис програми

За останні кілька місяців багато людей змогли знайти стабільну роботу, але фінансова криза боляче вдарила по тих, хто купив безліч речей у кредит і не зміг вчасно розплатитися з банком. Звичайно ж, до вилучення людських органів, як це було показано в одному з фантастичних фільмів, справа не дійшла, але спілкування з численними колекторськими агентствами в разі прострочення по кредиту мало кому може принести задоволення.

У будь-якому випадку, перед тим, як отримати кредит у банку або оформити кредитну картку , необхідно оцінити власні можливості і прийняти зважене рішення про те, чи варто брати боргові зобов’язання перед банком або можна обійтися власними коштами , уникаючи дорогих і непотрібних покупок. І гарненько порахуйте, яку суму ви можете платити за кредитом на місяць, щоб це не було важко для вашої родини.

Так, банківські кредити боляче вдарили багатьох по кишені саме під час кризи. Але особисто я теж не розумію тих, хто живе в борг. Життя навчило мене розраховувати тільки на власні сили, кредити я терпіти не можу і дуже рідко ними користуюся, тому що знаю чимало історій, коли людина взявши один кредит, щоб його погасити, бере інший, а потім борги валяться на нього сніжною грудкою. І це жахливо

Знаходять:

  • кредит сьогодні
  • необхідність та можливість отримання позики країни сьогодні
Categories: Без рубрики

Comments are closed.