Банки України

Інтернет-Банк

Оформити заявку

Зворотній зв’язок

Кредити середньому і великому бізнесу

Підприємства середнього та великого бізнесу складають основу російської економіки. Кредитніпродукти, пропоновані Росевробанка, дозволяють задовольнити всі запити цієї категорії клієнтів незалежно від сфери діяльності.

Допомагати клієнтам розвивати свій бізнес — це одна з наших головних завдань. Незважаючи на всі труднощі економічного розвитку, попит на позикові ресурси не слабшає. І ми маємо всі можливості для найбільш повного задоволення цього попиту. Наші кредитні рішення охоплюють весь комплекс проблем, які час від часу виникають у житті будь-якої компанії — від необхідності закрити тимчасовий дефіцит грошових коштів до питань збільшення оборотного капіталу і мобілізації ресурсів для реалізації довгострокових інвестиційних проектів.

Ми надаємо компаніям і підприємцям кредити як у грошовій формі (овердрафти, строкові кредити, кредитні лінії), так і шляхом видачі гарантій та відкриття акредитивів. Кредити можуть бути використані для розширення товарообігу та збільшення обсягів виробництва за рахунок отримання додаткових ресурсів для закупівлі сировини, матеріалів тощо оборотних активів (кредити для підтримки поточної діяльності). Банк також видає інвестиційні кредити, які допомагають компаніям реалізувати проекти, пов’язані з модернізацією, реконструкцією і технічним переозброєнням як вже наявних потужностей, так і зі створенням нових виробничих активів.

  Куди вигідно вкладати кошти - Місто 812

Звернемо увагу, що наші кредитні та інвестиційні пропозиції дійсні не тільки для тих компаній, які вже мають рахунки і працюють з Росевробанка, а й для всіх фірм і підприємців, яким необхідні фінансові ресурси для реалізації своїх планів

Які кредитні продукти ми пропонуємо

1. Овердрафт — кредитна лінія для ліквідації касових розривів. Погашення здійснюється шляхом списання Банком сум основного боргу по мірі надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок позичальника.

4. Кредитна лінія — виділення і погашення коштів окремими траншами за бажанням позичальника. Остаточне погашення — в кінці терміну. Як правило надається на збільшення оборотного капіталу.

6. Кредит на фінансування витрат за контрактами — кредит з вільним або встановленим графіком вибірки та погашення кредиту, за умови наявності укладених контрактів з платоспроможними замовниками.

  Кредитна карта для студентів

7. Інвестиційний кредит — кредит на оплату контрактів на постачання машин, механізмів, міні-заводів, технологічних ліній та іншого обладнання, а також на виконання будівельних робіт та придбання нерухомості для бізнесу.

8. Банківська гарантія — гарантія виконання платіжних зобов’язань, надання послуг, повернення авансових платежів і кредитів, належного виконання поставок, умов конкурсу та зобов’язань перед митними органами тощо

На які цілі ми надаємо кредити

У якій сумі можна одержати кредит

На які терміни надаються кредити

Як визначаються розмір і вартість кредитів

Ми застосовуємо гнучкі підходи до питань забезпечення наданих кредитів. В якості застави можуть бути використані належать позичальнику, власникам бізнесу та / або іншим особам:

Предмет застави страхується в страхових компаніях. Поряд із заставою майна в якості забезпечення приймаються поруки юридичних і фізичних осіб. Ми також можемо оформити і комбінацію застав і поручительств.

Для нас головним критерієм оцінки можливості кредитування є стійкий фінансовий стан позичальника і розуміння його бізнесу. Забезпечення є додатковою гарантією.

Як можна отримати кредит

  Кредитна історія. Як отримати і дізнатися кредитну історію. - ЗАЛОГ24.РФ

2. Після інтерв’ю з нашим фахівцем протягом одного дня вам буде дано відповідь про можливість надання кредитних ресурсів, визначений приблизний обсяг кредиту і спрямований список документів, відповідний структурі передбачуваної операції. При необхідності наші фахівці нададуть вам додаткову інформацію за програмою кредитування і порядку надання документів.

Отримання позик — це нормальна практика для бізнесменів будь-якого рівня, адже не завжди компанія або підприємець розпорядженні достатні активами для ефективної роботи та одночасного зростання. Кредити для бізнесу — можливість оперативно вирішити виниклі фінансові труднощі. До того ж не завжди є можливість взяти на реалізацію великий проект, в силу браку власних коштів, в той час як займ розширює фінансові можливості підприємства.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.