Банки України

Кредитна карта без довідки про доходи. А, чи так все просто?

Чи справді кредитна карта без довідки про доходи, обходиться своєму власникові вигідно? Насправді, банки, найчастіше, замовчують деякі подробиці,які можуть зіграти не найбільшу позитивну роль на вашому добробуті.

В останні роки, особливо в посткризові часи, банківські установи все активніше починають впроваджуватися в наше життя. Причому, якщо раніше вони змушували клієнтів «бігати» за ними з купою документів і по різних інстанціях, то сьогодні ситуація змінилася докорінно. Кредитна карта без довідки про доходи — ось головний маркетинговий роздрібний продукт, який змушує нас придивлятися до пропозицій, які банки вже самі намагаються нав’язати будь-якій людині …

Саме, будь-кому. Так складається враження, коли починаєш переглядати рекламу або крупну вивіску в центрі місті, де йдеться про те, як просто кредитна карта без довідки про доходи лунає банком направо і наліво. Причому клієнта, часто і не потрібно бігати по банках, як раніше, оформляючи цілу купу документів. Всі бюрократичні зволікання, як ніби сам Бог скасував. Так, і хто б відмовився від такої вигідної угоди: банк сам пропонує брати у них в борг у необмеженій кількості під маленький відсоток і все це тоді, коли незрозуміло, чи пройшов криза чи ні?!

Дуже часто, кредитна карта без довідки про доходи, видається не тільки в підрозділах банків, але навіть за їх межами, шляхом заповнення онлайн заявки в інтернеті. Карта висилається банком за звичайною федеральної поштою. Чудеса. Тільки й дивуватися далі, якби не одне але …

  Кредитні картки з пільговим періодом від Уралпромбанка

І, це «але» полягає в тому, що банк як і раніше залишається розумним фінансовою установою з пильною СБ (службою безпеки). Причому це СБ денно і нощно стежить за тим, щоб ризики з неповернення кредиту були зведені до мінімуму. Незважаючи на те, що кредитна карта без довідки про доходи і лунає, судячи з реклами, будь-якому громадянину, вона, тим не менш, не виключає і деяких хитрощів і нюансів. Зокрема, вас, як клієнта, в будь-якому випадку попросять заповнити анкету, в якій ви власноруч опишіть всі своє фінансове становище, місце роботи, суму доходів та іншу важливу довідкову інформацію про себе. А далі, все справа техніки. Є телефон, є факс, за яким банківський менеджер самостійно підтвердить або спростує, зазначену вами інформацію. У випадку якщо ви опинитеся не зовсім надійним клієнтам, банк підстрахує тим, що підніме вам процентну ставку по кредитній карті або візьме одноразовий платіж за відкриття рахунку і за випуск пластику. Крім того, у випадку, з’ясованою вашої неблагонадійності, банк попросту можна знизити свій ризик, тим, що знизить вам ліміт кредитних коштів. Кредитна карта без довідки про доходи, ще не означає те, що ви укладаєте вигідну угоду. Банк завжди окупить свої втрати.

  Брати чи не брати автокредит

Що ж дає така політика банку? — Запитаєте ви. Все дуже просто. У сучасних умовах конкуренції між банками, останній, чи не втратить вас, як клієнта, і при цьому підзаробить на вас, у разі вашого «проколу» по кредиту. Все геніальне просто! Тому, для Вас буде набагато простіше все-таки постаратися роздобути з бухгалтерії своєї організації, довідку про доходи, а заодно і «відксерити» всі значущі сторінки трудової книжки. Так ви, принаймні, відкриєте перед собою можливість вибору пластикових карт і відчуєте фінансову свободу, а не обтяжену кредитом, тяжку ношу.

Новини

Статті

Кредит під заставу земельної ділянки відноситься до іпотечного кредитування поряд з кредитами під заставу будівель житлового та виробничого призначення. Разом з тим працюють банки з таким виглядом застави не так охоче, як, скажімо, з міською нерухомістю. Цьому факту існує ряд пояснень.

Складно не погодитися з перевагами заміського будинку в порівнянні з міською квартирою. Особливо, якщо будинок зведений з урахуванням побажань майбутнього господаря. Індивідуальне будівництво — дороге заняття. У багатьох випадках буде потрібно кредит на будівництво будинку.

Минули ті часи, коли боржників силою або ціною життя мотивували розплатитися за рахунками. Сьогодні кредитори в різних країнах світу перейшли до більш гуманним і правовим способам повернення грошей.

  Дебетові і кредитні карти Альфа Банку MasterCard і Visa

Застава є найважливішим інструментом, що гарантує повернення боргу. Банки вкрай трепетно ??підходять до цього предмета, тому висувають ряд жорстких вимог. Якщо позичальник не зможе виконати свої зобов’язання, то майно буде продано з молотка.

Багато людей охоче беруть кредити на власні потреби — купівлю квартир, машин, побутової техніки. Однак повернення кредитів відбувається не завжди так швидко, як їх отримання. Портал розповідає про те, як правильно повертати борги.

З нами співпрацюють

Споживчі кредити

Знаходять:

  • кредитну карточку оформити
  • оформити кредитну картку без довідки про доходи без отказов
  • оформити кредитну картку без довідки про доходи
  • оформити кредитну картку без довідки
  • оформити кредит без довідки про доходи без отказов
  • Кридитна картка без довітки продоходи
  • кредыты на карту
  • взяти кредитну картку без довідки про доходи
  • кредитна карточка без довідки про доходи
  • кредитна карта онлайн без довідки про доходи
Categories: Без рубрики

Comments are closed.