Банки України

Кредитні карти Ощадбанку Росії

Кредитні карти Ощадбанку, які довгий час були далеко не найпопулярнішим продуктом банку, зуміли проте обігнати Русский Стандарт і Альфабанк і зайняли лідируюче положення наринку. У чому ж секрет? Розумні відсотки, значний кредитний ліміт і пільговий період, а також довіру до бренду — ось конкурентні переваги, з якими складно змагатися іншим.

Ощадбанк пропонує картки платіжних систем Віза і Мастеркард — класичні і золоті, а також преміальні картки American Express і молодіжні кредитки Респект. Карти Gold надають власнику більший розмір кредитного ліміту і меншу обмеження на зняття готівки. Ставка по картах MasterCard Gold та Visa Gold на 1% менше, ніж за картками Classic, але вартість річного обслуговування вище. Крім того, власники пластикових карт Ощадбанку отримують додаткові знижки в деяких магазинах, а також беруть участь в бонусної програмі «Спасибі».

Як отримати кредитну карту Ощадбанку:

Щоб отримати кредитну карту Ощадбанку Вам потрібно звернутися в будь-яке відділення Ощадбанку, який займається обслуговуванням фізичних осіб. Також Ви можете залишити онлайн заявку на сайті банку, вказавши своє повне ім’я та прізвище, місячний дохід, інформацію про працевлаштування. На жаль, онлайн-заявка в Ощадбанку — лише попередній етап. Вам так чи інакше доведеться підійти у відділення з пакетом документів:

  Як отримати кредитну карту Ощадбанку і як нею користуватися?, Сбербанк Росії

Вимоги до позичальника

Сбербанк традиційно уважно й неспішно розглядає заявки на кредити і пред’являє високі вимоги до позичальників. Заявка, як правило, розглядається протягом 3-х днів. Втім, якщо у Вас вже є зарплатна картка банку або гарна кредитна історія, шанси на отримання карти у Вас гарні, а схвалення Ви отримаєте вже через 2 години.

Умови і процентні ставки

Сьогодні Ощадбанк пропонує кілька видів карт, серед які класичні і золоті кредитні картки Visa, MasterCard і преміальні картки American Express. У лінійці молодіжних продуктів Ви знайдете карту, яка доступна для тих, кому щойно виповнилося 18 років. По більшості карт Ви також можете отримати пакет приємних бонусів — Спасибі від Ощадбанку, милі від Аерофлоту, безкоштовний доступ до системи Сбербанк-онлайн і багато іншого.

Пільговий період і способи погашення боргу

Погасити борг без відсотків можна протягом 50 днів пільгового періоду. Однак, не варто забувати, що цей період діє не з того моменту, коли утворилася заборгованість, а з початку звітного періоду. У кожному разі, крайня дата буде вказана у виписці — потрібно лише акуратно стежити за цим, щоб заощадити на відсотках. На гроші, зняті в банкоматі чи перекладені дебетову карту, пільговий період не поширюється.

  Кредити Хоум Кредит Банку. Як отримати кредит Хоум Кредит Банку? Хоум Кредит Банк - Кредити та Банки

Вносити платежі можна через банкомати Ощадбанку з функцією прийому готівки, через каси банку, а також через інтернет-банк. Власники дебетових карток, можуть переводити через них платежі безпосередньо.

Резюме Moscow-kredit.ru

Кредитна карта Ощадбанку Росії має ряд неоспарімих переваг, але є й недоліки. Поновлюваний кредитний ліміт і до 50 днів пільгового періоду дозволяють акуратним користувачам мінімізувати витрати на сплату відсотків. Однак отримати кредитку в Ощадбанку трохи складніше, ніж в інших банках — карти з невеликими лімітами інші банки готові видати без трудової книжки та довідки про доходи.

Переваги

Недоліки

Привіт! Питання у мене такий, у мене є пластикова карта ощадбанку, туди перераховують пенсії моїх дітей, сама тимчасово не працюю, чи можу я отримати кредит на 55 днів, за розміром пенсій, отримую 20 тисяч рублів.

Користуюся картою вже майже рік — дуже задоволена умовами. Коли встигаю погасити борг у пільговий період, нічого не плачу. Та й якщо не встигаю, відсотки помірні — головне внести мінімальний платіж. Через інтернет-банк можна контролювати всі свої витрати.

Скільки Ви втрачаєте, якщо не користуєтеся cash back карткою? Вершина консьюмеризма — cash back карта. Що це таке, скільки можна заробити, якщо здійснювати всі регулярні покупки за кредиткою, і які банки виявилися самими щедрими на кеш бек? Карта з функцією кеш бек була придумана в самій споживчої країні світу — США в 80-х, з метою змусити американців ще більше витрачати, тим самим збільшуючи прибуток банків і рітейлерів …

  Банки Бєлгорода: кредити, іпотека, курси валют, вклади.

Лора Файнзільберг: МігКредіт — інноваційна компанія Як оцінюють позичальника в мікрофінансових організаціях, кому відмовляють і як працюють з боржниками, а також про те, що нового з’явилося в МігКредіт за останній час. На ці та інші питання відповідає генеральний директор, голова правління компанії МігКредіт Лора Файнзільберг.

Знаходять:

  • моя картка від ощадбанку
  • ощадбанк кредитка
  • кредитка в Ощадбанке
  • кредитная карта от ощадбанка
  • кредит від ощадбанку
  • как получить кредитную карту в ощадбанке
  • кредитна картка від ощадбанку
  • ощадбанк кредит на карточку
  • кредитная карточка ощадбанка
  • кредитка от ощадбанка
Categories: Без рубрики

Comments are closed.