Банки України

ПриватБанк пропонує комплекс послуг для будь-якого клієнта. Банк пропонує громадянам і організаціям понад 150 видів найсучасніших послуг: вкладні операції, карткові продукти, програми споживчого кредитування,виплата пенсій та соціальної допомоги громадянам України

ВИПУСК І ОФОРМЛЕННЯ КРЕДИТКИ Після отримання поданої заявки Банк контактує з Вами і запрошує у будь-який зручний для Вас, відділення для отримання кредитки. Оформлення картки у відділенні Банку займе всього 15-20 хвилин. З собою клієнту необхідно взяти паспорт та довідку про присвоєння ІПН. Інші документи, такі, як довідка з місця роботи, не є обов’язковими, проте їх наявність може стати важливим чинником при визначенні ліміту кредитування. Карта відкривається в національній валюті, випускається, обслуговується і перевипускається (по закінченню терміну дії ) БЕЗКОШТОВНО. Власникам Кредитки надається унікальна можливість оформити БЕЗКОШТОВНО до своєї КРЕДИТЦІ додаткову карту для членів своєї родини.

БЕЗКОШТОВНИЙ КРЕДИТ ЗАВЖДИ ПІД РУКОЮ На Кредитку може бути встановлений кредит в сумі до 25000 грн (ліміт кредитування визначається банком при оцінці платоспроможності клієнта, в тому числі і за наданими документами). Період безкоштовного користування кредитом може складати від 30 до 55 днів, більш детальну інформацію клієнт отримає у відділенні банку при отриманні карти. Мінімальний щомісячний платіж по кредиту становить 7% від суми заборгованості (але не менше 50 грн), такий режим повернення заборгованості не створює значного навантаження на сімейний бюджет. Погашати кредит можна будь-яким зручним способом, при цьому погашена частина кредиту знову стає доступною до використання!

  Чи дадуть іпотечний кредит?

ПІЛЬГИ І БОНУСИ Сьогодні з Кредиткою зручно не тільки користуватися кредитом, але й зберігати на ній власні кошти. Знімати в банкоматі власні кошти і оплачувати комунальні платежі по Кредитці її власники можуть за пільговими тарифами. Всі Кредитки беруть участь у програмі «Бонус Плюс». Здійснюючи покупки в торговельних підприємствах-партнерах ПриватБанку за програмою «Бонус Плюс», власники карт повертають частину витрачених грошей знову на карту в якості бонусів.

НА ЗАЛИШОК ВЛАСНИХ КОШТІВ НАРАХОВУЮТЬСЯ ВІДСОТКИ з розрахунку 10% річних! А це означає, що: * тримачі Кредитки «Універсальної», які не відчувають потреби в користуванні кредитним лімітом (а таких клієнтів уже понад 4 млн.), можуть поглянути на кредитку по-новому, знайти в ній інше приваблива властивість і почати її активне використання . Всі бажаючі можуть отримати максимально зручний інструмент для розміщення вільних коштів в банку під відсотки, маючи до цих засобів цілодобовий миттєвий доступ.

  Які «сюрпризи» можуть бути в кредитному договорі?, Гроші, ШколаЖизни.ру

АКЦІЯ ЩАСЛИВИЙ КОД На території України та Росії ПриватБанк почав проведення Акції «Щасливий код», згідно з якою оплата будь-якою картою банку може принести від 10 грн. до 1 000 000 гривень (5 000 000 руб.). В акції беруть участь всі типи платіжних карт ПриватБанку і транзакції в терміналах якого банку. Щоб стати учасником акції «Щасливий код», необхідно зробити покупку не менш, ніж на 100 гривень (500 рублів / 20 доларів / 20 євро), і розрахуватися карткою ПриватБанку. Потім слід звірити останні 6 цифр у номері картки, якою здійснювалась оплата, і в коді авторизації на чеку. При збігу двох чисел сума виграшу складе 10 грн., Трьох цифр — 100 грн., Чотирьох цифр — 1000 грн., П’яти цифр — 10 000 грн., Шість цифр — 50 000 грн. Шість збіглися цифр при сумі покупки 2000 грн. — І виграш складе 1 000 000 грн!

  Кредит: поради позичальнику

Кредитка Універсальна Полуничка — Послуги та Продукти ПриватБанк

Знаходять:

  • мінімальний щомісячний платіж карти універсальна
  • приватбанк картка універсальна
  • повисити ліміт приватбанк
  • карта універсальна приватбанк
  • приватбанк 24 кредитна картка уневерсальна
  • приватбанк 24 картка універсальна
  • ПРИВАТ-БАНК кредитка уневерсальна бонус плюс
  • приватбанк картка універсальна договір на обслуговування
  • приват 24 повисить ліміт карти універсальна
  • приватбанк картка універсальна ліміт
Categories: Без рубрики

Comments are closed.