Банки України

Кредитні карти нового покоління зможуть розмовляти зі своїми власниками

Банківські картки з магнітними смужками вірою і правдою служили людству впродовж майже чотирьох десятків років. Однак, судячи з усього,життєвий термін цих пристроїв поступово добігає кінця. Вже в самому незабаром для управління особистими фінансами будуть використовуватися карти, створені на базі більш сучасних технологій.

Компанії, що випускають кредитні карти, повідомляють про розробку новинок, укомплектованих надтонким мікропроцесором і акумулятором, який забезпечить безперебійну роботу пристрою протягом трьох років. Високотехнологічні карти зможуть виводити інформацію на вбудований дисплей, розмовляти зі своїми власниками і забезпечувати більш надійний захист коштів на банківському рахунку.

Кілька років тому в Європі з’явилися перші карти з мікрочіпом, що підтримують можливість введення пін-коду при оплаті покупок. Винахід, призначене для підвищення безпеки банківських транзакцій, непогано впоралося з поставленим завданням. Наприклад, у Франції, впровадження сучасних карт допомогло скоротити число випадків шахрайства з використанням кредитних карт на 80 відсотків.

  Альфа-банк - ИПОТЕКА У ПЕРМІ

У Сполучених Штатах Америки впровадження інноваційних рішень здійснюється не настільки швидкими темпами. Частково це пов’язано з тим, що більшість американців з недовірою ставляться до змін. Крім того, заміна понад 600 мільйонів кредиток, що перебувають в обігу на території США, являє собою досить непросту задачу.

Втім, окремі виробники кредитних карт все ж готові оцінити переваги сучасних технологій. Наприклад, Citibank повідомив про випуск карти другого покоління (2G), забезпеченою програмованої магнітної смужкою і кнопками на лицьовій стороні. Зазначена картка може працювати в двох режимах, в тому числі зможе списувати кошти з кредитного рахунку, а також дозволить клієнту використовувати набрані бонусні очки для придбання товарів зі знижкою. Високотехнологічні карти від Citibank випущені обмеженим тиражем спеціально для проведення випробувань. Якщо результати випробувань будуть визнані успішними, нові платіжні кошти отримають поширення в масштабах всієї країни.

  Як Отримати кредит без довідок про доходи? Відповідь тут!

А зовсім недавно компанія Mastercard представила увазі громадськості карту з невеликим рідкокристалічним дисплеєм, на який виводиться одноразовий код, необхідний для підтвердження переказу коштів при оплаті покупок в Інтернет-магазині. Таким чином, навіть якщо номер карти й інша конфіденційна інформація опиняться в руках зловмисників, вони не зможуть використати дані відомості для покупки товарів, не маючи оригіналом карти. Представники Mastercard також анонсували карту, здатну відображати інформацію про стан банківського рахунку клієнта і навіть зачитувати її вголос.

  Кредит готівкою без довідки про доходи та поручителів, без трудової

Втім, не можна виключати вірогідність того, що кредитні картки незабаром взагалі припинять своє існування у звичному для нас вигляді. Можливо, на зміну тонким шматочках пластику або картону прийде крихітний чіп, вбудований у стільниковий телефон і перетворює мобільник в універсальний засіб оплати товарів і послуг.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.