Банки України

Кредитні карти Російський Стандарт

Банк Російський Стандарт допоможе вам з вибором кредитної картки, причому досить багатий вибір фінансових рішень дозволить вибрати саме потрібну пластикову платіжку. Вонаможе бути для щоденного користування, інтернет-покупок, оплати послуг житлово-комунального господарства, стільникового зв’язку.

Кредитні карти Російський Стандарт дозволяють розплатитися більш ніж в 40 мільйонах торгово-сервісних центрів у всьому світі. Додатково до всього, така кредитка дає простий доступ до готівкових коштів і кредитному ліміту в будь-який час доби, а також господареві електронної платіжки надаються додаткові привілеї та бонуси.

Щоб оформити кредитку, знадобиться паспорт і будь-який з додаткових документів (довідка про доходи, податкова декларація та ін). Перевагами кредитних карт Російський Стандарт є можливості розміщення особистих коштів на рахунку і збільшення кредитного ліміту, відсутність плати за переведення в готівку коштів, можливість користування знижками до 30% на території Росії.

Якщо у вас є кредитна карта Російський Стандарт Голд , то ця обставина підкреслює статус власника. Її володарем може стати громадянин РФ від 23 до 65 років зі стабільним доходом і постійною реєстрацією в регіоні банківського присутності. Оплата за випуск та обслуговування картки « Стандарт Голд » знімається тільки після здійснення операцій. Єдина відсоткова ставка — 28% річних, а плата за обслуговування в рік становить близько трьох тисяч рублів.

  Як почати заробляти з підприємством Vivara Group

Знову ж існує можливість розміщення власних коштів на кредитці: за наявності суми не менше п’ятисот рублів, власник отримує відсотки у розмірі 10% річних. Існує можливість збільшення ліміту кредитної картки до 750 000 рублей. Термін дії кредитної картки Російський Стандарт Голд — три роки.

Фінансова свобода і легкість в розрахунках доступна власнику картки « American Express ^ Card ». Вона просто необхідна тим діловим людям, що основну частину часу проводять у відрядженнях. Вартість її обслуговування на рік обійдеться вам в 50 у.о. У разі втрати або псування картки банк «Російський Стандарт» гарантує безкоштовне відновлення її. Власник картки може брати участь в накопичувальній програмі Membership Rewards ^ , крім того, він буде мати доступ в більш ніж 2000 агентств подорожей в 140 країнах світу. Оформити та отримати її можна в аеропортах Внуково, Домодєдово і Шереметьєво на спеціальних стійках.

  Автомобіль в кредит - корисна інформація про автокредитування в Росії

Є в банку « Російський Стандарт » і особлива карта « Унікс » — спільна робота з баскетбольним клубом. Дизайн її унікальний тим, що виконаний за допомогою ультрасучасної технології точкового нанесення лаку, тому на дотик нагадує баскетбольний м’яч.

Є картки простіше: наприклад, кредитні картки Російський Стандарт « Банк в кишені ». Її власником може стати громадянин Російської Федерації від вісімнадцяти до шістдесяти п’яти років. Перевагами кредитки є відсутність плати за обслуговування та випуск, внесення готівки через автокасси, можливість безготівкового зарахування коштів, здійснення будь-яких платежів та переказів.

Існує комплект кредитних карт Російський Стандарт « Malina Classic Cards » для жителів Москви і Московської області. Кредитний ліміт встановлюється банком «Російський стандарт». Комплект включає дві картки American Express ^ і MasterCard ^ Worldwide , приєднаних до одного банківського рахунку. Здійснюючи щоденні покупки за допомогою цих кредиток, власник зможе їх обмінювати на товари та послуги з Каталогу програми. Учасники Програми МАЛИНА ^: супермаркети « Сітістор » (Рамстор), торгова марка « Білайн », мережа аптек « 36,6 », ресторани компанії « Росінтер Ресторантс », мережа автозаправних комплексів ВР, кінотеатри « Формула Кіно », компанія iGlobe.

  Як ввести інтернет-карту :: Інтернет ::: як просто зробити все

Головне меню

Фізичним особам

Юридичним особам

Додатково

Хто на сайті Зараз 92 гостей онлайн

Categories: Без рубрики

Comments are closed.