Банки України

Кредитування бізнесу

Програми кредитування малого і середнього бізнесу (діють у всіх регіонах присутності СМП Банку)

Програми кредитування клієнтів з Московського регіону

Поповненняоборотних коштів

В якості забезпечення може використовуватися ліквідне майно, в тому числі товари в обороті. Обов’язковою умовою є надання в забезпечення по даній угоді комерційної нерухомості.

Кредит, що надається підприємствам МСБ для закупівлі партій товарів з метою їх подальшої реалізації через власну роздрібну та / або оптову мережу, що погашається за рахунок надходжень інкасується виручки і оборотів від еквайрингу на розрахунковий рахунок клієнта, відкритий в Банку.

Інвестиції для бізнесу

Фінансування у формі кредиту або кредитної лінії, що надається для придбання або модернізація обладнання, ремонту нерухомості, придбання або ремонту автотранспорту, а також інших інвестиційних програм обсягом не більше 100 млн рублів (еквівалент в доларах США / євро) на термін до 60 місяців .

Фінансування, що надається підприємствам МСБ для придбання автотранспорту, устаткування і комерційної нерухомості в розмірі не більше 100 млн рублів на строк до 120 місяців.

  Документи для іпотеки - Іпотечне кредитування в Росії - PRO Нерухомість

Фінансування, що надається підприємствам МСБ для покриття поточних платіжних розривів, що виникають у ході фінансово-господарської діяльності, в тому числі на оплату податків та виплату заробітної плати співробітникам.

В якості забезпечення може використовуватися будь-яке ліквідне майно як позичальника, так і третіх осіб, при цьому частка гарантійного депозиту / векселі Банку повинна покривати не менше 40% випущеної гарантії.

Всі питання, що цікавлять, що стосуються кредитування малого та середнього бізнесу Ви можете задати нашим кредитним фахівцям, звернувшись у Центр кредитування малого та середнього бізнесу, розташований в Додатковому офісі «Червоні Ворота».

* ВАТ «СМП Банк» здійснює кредитування суб’єктів малого та середнього підприємництва, в тому числі за рахунок цільових ресурсів відкритого акціонерного товариства «Російський Банк підтримки малого та середнього підприємництва». Інформація про державній Програмі фінансової підтримки малого та середнього підприємництва представлена ??на офіційному сайті ВАТ «МСП Банк» .

  Борги в домашньої бухгалтерії. Урок 1. Створення іпотечного кредиту

Якщо Вам необхідні кошти для розвитку бізнесу або на інші цілі, пов’язані із здійсненням підприємницької діяльності, наші фахівці підберуть для Вас оптимальну програму, максимально відповідну Вашим вимогам.

кредитну лінію з лімітом заборгованості — можливість управляти грошовими потоками (терміном виконання і обсягом кредитних коштів) протягом терміну дії договору з метою вигідного використання фінансування, в тому числі зниження витрат, пов’язаних з обслуговуванням кредиту;

Переваги наших продуктів:

Овердрафт дозволяє поповнити розрахунковий рахунок клієнта в СМП Банку, що дає можливість оперативно оплачувати всі платіжні документи навіть при нестачі власних коштів. Овердрафт допомагає уникнути касових розривів при розбіжності фінансових потоків за часом.

Переваги: ??

Наші умови:

Основні вимоги:

не менше 5 контрагентів-дебіторів, які перераховують кошти на розрахунковий рахунок клієнта в Банку (для підприємств роздрібної торгівлі і послуг, інкасує виручку від реалізації товарів / послуг на рахунок у Банку, обмеження по мінімальній кількості контрагентів-дебіторів відсутня); частка надходжень / перерахувань по розрахунковому рахунку клієнта на одного контрагента — не більше 50% від загального обсягу;

  Якщо розірвати кредитний договір з банком, можна втратити частину грошей - Новини

Ми готові розглянути Вашу заявку на надання овердрафту на підставі оборотів по розрахунковому рахунку, відкритому в іншому банку (до видачі кредиту необхідний переклад не менше 50% від обороту в СМП Банк у встановлені Банком терміни).

СМП Банк надає широкий спектр гарантій:

Наші умови:

Основні вимоги:

Categories: Без рубрики

Comments are closed.