Банки України

Найпопулярніший вид кредитування характеризується низькими процентними ставками, можливістю тривалого терміну кредитування і відсутністю початкового внеску за деякими програмами.

У новобудов є свої плюсиі мінуси. У Росії ціна квадратного метра в новобудові нижче, ніж на вторинному ринку, хоча в розвинених країнах зовсім навпаки — це як вартість старої і нової машин. На етапі будівництва і після здачі будинку ставки по іпотеці можуть відрізнятися на 2-4%. Деякі банки видають кредити лише на купівлю житла, що зводиться акредитованими ними забудовниками, причому будинок повинен знаходитися на певній стадії будівництва, а не бути котлованом.

На етапі будівництва основним забезпеченням кредиту до закінчення будівництва є застава прав вимоги за інвестиційним договором / договором участі в пайовому будівництві. Після завершення будівництва та оформлення прав власності на квартиру — вона переходить в заставу банку. Можливо, що буде потрібно додаткове забезпечення у вигляді поруки або застави майна.

  Агентства нерухомості в Одинцово: продати або купити квартиру в Одінцово

Щоб купити нову квартиру, досить мати всього 5% від її вартості — банк видасть Вам кредит під заставу наявної. Після продажу старої квартири Вам потрібно буде виплатити різницю між сумою виданого кредиту і вартістю старої квартири і відсотки. За даним видом кредиту існує обмеження за сумою — як правило, він видається на суму не більше визначеного відсотка від оціночної вартості наявного житла.

Якщо ви хочете жити на природі, можна отримати кредит під об’єкт, що знаходиться не далі 50 км від МКАД. Будинок повинен бути цегляним, бажано з підведеними комунікаціями. На нього можна отримати близько 70% позикових коштів.

  Що буде з автокредитуванням в 2013 році? - Сравні.ру

Можна отримати і кошти на покупку землі, але, як правило, ділянка повинна бути з об’єктом незавершеного будівництва або хоча б з підведеними комунікаціями. На землю сьогодні можна отримати до 50% позикових коштів.

Ви хочете отримати гроші на розвиток бізнесу, зробити дорогий ремонт, відправити дітей на навчання за кордоном, проте ставки за споживчими кредитами не порівнянні з іпотечними? Можна отримати позикові кошти під заставу наявної нерухомості.

Сьогодні багато потенційні позичальники в очікуванні подальшого зниження ставок не вирішуються брати іпотечний кредит, що, на наш погляд, є помилкою. Ми радимо купувати житло зараз, поки ціни не повернулися на докризовий рівень, а, у разі зміни банківських умов, ви завжди зможете зробити перекредитування.

  Який банк вибрати для отримання кредиту - Допомога позичальникові

Сьогодні програми без первісного внеску, які зникли в кризу, знову стають доступними для позичальників. Навіть якщо ви претендуєте на такий кредит, Вам будуть потрібні кошти на оплату комісій банку, страхування, оцінювачів нерухомості, оформлення угоди купівлі-продажу та державної реєстрації нерухомості. У держбанках (Ощадбанку та ВТБ 24) мінімальний внесок сьогодні становить 10%.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.