Банки України

Кредитування молодих сімей

Багато країн останнім часом стали приділяти увагу питанням сім’ї, материнства, дитинства, у боротьбі за збільшення демографічних показників впроваджуються різні програми з підтримкимолодих сімей. Однією з найважливіших є програма іпотечного кредитування, оскільки житло — один їх найважливіших елементів сімейного життя.

Для того щоб розглянути особливості кредитування молодих сімей, для початку визначимо як банки ранжирують «молоді» і «немолоді» сім’ї. Молодою сім’єю вважається та сім’я, в якій хоча б один з подружжя не досяг 35-річного віку. Також до категорії молода сім’я ставляться батьки одинаки, що не досягли це вікової межі. У неповній сім’ї позичальником виступає батько, а в повній молодій сім’ї позичальниками виступають обидва з подружжя.

Російські банки надають іпотечні кредити молодим сім’ям на строк до 30 років, сума кредиту розраховується на підставі доходу обох співпозичальників. Для отримання кредиту ніяких додаткових довідок не потрібно, в банк надають стандартний пакет документів для отримання іпотеки.

  де взяти грошей щоб погасити кредит

Термін погашення позики може бути продовжений на строк до п’яти років, якщо в сім’ї народжується дитина, сім’ї може бути надана відстрочка погашення кредиту на строк до трьох років (поки дитина не досягне трирічного віку).

У Російській Федерації діє програма субсидування іпотечних кредитів. Бездітні молоді сім’ї мають право розраховувати на субсидію в розмірі 35% від вартості житла, а сім’ям з дітьми держава дає 40% від розрахункової вартості житла у вигляді субсидії.

Державна субсидія надається один раз, при цьому молода родина зобов’язана внести первинний платіж, і тільки потім може розраховувати на підтримку з боку держави. Гарною підмогою в питаннях придбання житла, став горезвісний материнський капітал, який видається при народженні другої дитини і може виступати платежем за іпотечним кредитом.

  Європейська іпотека для нижегородських споживачів

Для забезпечення українських молодих сімей був спеціально створений Фонд сприяння молодіжному будівництву, в рамках якого діють дві програми: отримання пільгових кредитів і субсидування іпотечних позик.

Молода сім’я може розраховувати на отримання довгострокового кредиту (до 30 років) на придбання житла. Для цього необхідно стати на облік у регіональному відділенні Фонду, представити довідки: копію паспорта, свідоцтво про шлюб, про народження дітей, ІІН-коди обох подружжя, довідку про доходи, довідку про тимчасове перебування на квартирному обліку. Також необхідно написати заяву на отримання довгострокового кредиту.

Початковий внесок обов’язковий в розмірі не менше 6% від вартості житла. Кредит можна отримати тільки на обмежене число квадратних метрів (за нормою на кожного члена сім’ї дається по 21 кв. М і плюс 20 кв. М на сім’ю). Якщо сім’я хоче придбати житло більшої квадратури, кредит видається тільки на суму рівну нормативної кількості квадратних метрів, різницю сім’я виплачує на загальних підставах без знижок і пільг.

  Як отримати споживчий кредит

Пільговий кредит видається під 3% річних, якщо в сім’ї з’являється дитина, позику стає безвідсотковим. Якщо сім’я за час кредитування встигає поповнитися двома дітьми, то держава погашає чверть вартості квартири. Розраховувати на погашення половину позики від держави можна тільки в тому випадку, якщо в сім’ї народжується троє дітей.

Календар випусків

Експорт новин RSS

Знаходять:

  • програма позики для молодих сімей
  • кредит бизнес план для открития чп молодим сімям
  • який банк дає кредит багатодітним сімьям украина
Categories: Без рубрики

Comments are closed.