Банки України

Річна процентна ставка. По відношенню до кредиту — це прибутковість до погашення, розрахована виходячи з величини мінімального проміжку часу між виплатами. Даний проміжок береться в качетсве розрахункового інтервалудля нарахування складного відсотка.

Ставка пропозиції термінових депозитів у євро на міжбанківському ринку: Процентна ставка пропозиції термінових депозитів у євро між першокласними банками в зоні євро. EURIBOR визначається за пропозиціями близько 60 банків. Як і для LIBOR, ставка EURIBOR розраховується за різними рядками.

Середня ставка відсотка, за якою банки Лондона розміщують свої депозити в інших першокласних банках. Така ставка щодня фіксується на 11 години дня і служить орієнтиром при встановленні відсотків за позиками для всіх інших банків, особливо при міжнародних угодах. Ставка за короткостроковими кредитами (зазвичай на термін 3-6 місяців), служить основним орієнтиром для встановлення кожним банком своїх облікових ставок. Застосовується при визначенні собівартості продукції (робіт, послуг) для цілей оподаткування.

  Банківські картки та їх види

«Автоматично поновлюваний кредит — банківський кредит на певний період, на протязі якого допускається поступова або одноразова вибірка кредитних коштів і часткове або повне погашення кредиту. Внесені в рахунок погашення кредиту суми можуть знову запозичувати аж до повного вичерпання суми кредиту. Після закінчення терміну дії кредитної угоди проводиться виплата основної суми боргу методом «» кулі «», а також сплачуються відсотки, що залишилися по кредиту. Іноді погашення кредиту проводиться у формі регулярних платежів частини основної суми боргу і відсотків по ньому. «

  Що робити, якщо нема чим платити за банківським кредитом?, Банки і банкомати України

1) грошовий документ, що засвідчує право людини, на ім’я якого він виданий, отримати в кредитній установі зазначену в ньому суму. Грошові акредитиви є іменними; 2) спосіб безготівкових розрахунків між організаціями, при якому банк платника дає доручення банку, обслуговуючому отримувача, сплатити необхідну суму на основі умов, передбачених в акредитивній заяві платника.

  Mirax Group визнала, що ціни на нерухомість впадуть на 25% »Бізнес» Головні історії »Новини» RB.ru

Знаходять:

  • словник кредитний термінів
Categories: Без рубрики

Comments are closed.