Банки України

Річна процентна ставка. По відношенню до кредиту — це прибутковість до погашення, розрахована виходячи з величини мінімального проміжку часу між виплатами. Даний проміжок береться в качетсве розрахункового інтервалудля нарахування складного відсотка.

Ставка пропозиції термінових депозитів у євро на міжбанківському ринку: Процентна ставка пропозиції термінових депозитів у євро між першокласними банками в зоні євро. EURIBOR визначається за пропозиціями близько 60 банків. Як і для LIBOR, ставка EURIBOR розраховується за різними рядками.

Середня ставка відсотка, за якою банки Лондона розміщують свої депозити в інших першокласних банках. Така ставка щодня фіксується на 11 години дня і служить орієнтиром при встановленні відсотків за позиками для всіх інших банків, особливо при міжнародних угодах. Ставка за короткостроковими кредитами (зазвичай на термін 3-6 місяців), служить основним орієнтиром для встановлення кожним банком своїх облікових ставок. Застосовується при визначенні собівартості продукції (робіт, послуг) для цілей оподаткування.

  Як взяти кредит готівкою без довідки про доходи за день

«Автоматично поновлюваний кредит — банківський кредит на певний період, на протязі якого допускається поступова або одноразова вибірка кредитних коштів і часткове або повне погашення кредиту. Внесені в рахунок погашення кредиту суми можуть знову запозичувати аж до повного вичерпання суми кредиту. Після закінчення терміну дії кредитної угоди проводиться виплата основної суми боргу методом «» кулі «», а також сплачуються відсотки, що залишилися по кредиту. Іноді погашення кредиту проводиться у формі регулярних платежів частини основної суми боргу і відсотків по ньому. «

  Фінанси: Арбітражний суд визнав законними штрафи за прострочені кредити

1) грошовий документ, що засвідчує право людини, на ім’я якого він виданий, отримати в кредитній установі зазначену в ньому суму. Грошові акредитиви є іменними; 2) спосіб безготівкових розрахунків між організаціями, при якому банк платника дає доручення банку, обслуговуючому отримувача, сплатити необхідну суму на основі умов, передбачених в акредитивній заяві платника.

  Банк або родичі: хто заплатить за борги померлого позичальника, Банки і банкомати України

Знаходять:

  • словник кредитний термінів
Categories: Без рубрики

Comments are closed.