Банки України

НГС.НЕДВІЖІМОСТЬ Новосибірськ це найпопулярніший ресурс для операцій з нерухомістю в Новосибірську, сьогодні на сайті більш 54100 пропозицій про продаж нерухомості в Новосибірську, а також оголошення про оренду таобмін нерухомості.

Купити квартиру по іпотеці можна дистанційно

Купити квартиру по іпотеці можна дистанційно

Як жителю іншого міста дистанційно купити квартиру в Новосибірську? Та ще по іпотеці? Про це розповідає Олена Григор’єва, заступник директора з іпотечного кредитування «Сібакадемстрой Нерухомість».

— Спеціально для іногородніх клієнтів у нашій компанії розроблений новий сервіс — «Дистанційне обслуговування клієнтів». Наша технологія дистанційного обслуговування дозволяє клієнтові отримати попереднє дозволу банку на кредит, не виїжджаючи зі свого міста, а в Новосибірськ приїхати лише на проведення угоди. У нас вже є практика проведення таких угод.

Відповідно до побажань клієнта ми подаємо кредитну заявку в кілька банків. Іпотечний фахівець представляє інтереси клієнта під час розгляду заявки банком, допомагає клієнту надати додаткову інформацію в банк, якщо виникають питання в ході розгляду. Контакт з клієнтом при цьому відбувається по електронній пошті і телефоном.

Квартиру теж можна підібрати дистанційно. Для цього потрібно зайти на сайт нашої компанії — www.sasn.ru і попередньо вибрати квартиру, подивитися фотографії. Ріелтор в ході спілкування з клієнтом по електронній пошті може надати більш докладну інформацію про квартиру, а також підготувати всі необхідні для угоди документи. Клієнту залишається лише приїхати в Новосибірськ в призначений час і оформити угоду.

  «Карткова чума» вже в Росії

Можу розповісти про угоду, яка пройшла в режимі дистанційного обслуговування і днями вдало завершилася покупкою квартири. У нашу компанію звернулася Надія Михайлівна, мешканка Москви, з проханням допомогти їй купити квартиру в Новосибірську. За її словами, на пенсії вона хотіла б жити саме в Сибіру, ??а не в марного Київі. Вона не сумнівається у своїх силах — після виходу на пенсію зможе знайти тут роботу і жити розкошуючи.

Документи для заявки щодо позичальника почали надходити до нас по електронній пошті в кінці червня. У липні ми провели роботу з банками: заявка на кредит була подана відразу в п’ять банків, щоб навіть у разі відмови клієнт гарантовано отримав кредит в одному з них. На початку серпня було отримано кредитне рішення. У підсумку переговорів клієнтка зупинилася на варіанті однокімнатної квартири поліпшеного планування в новому будинку. Оскільки сума для покупки по лінії метро виявилася недостатньою, підібрали кілька варіантів на околицях.

У Новосибірськ Надія Михайлівна приїхала в п’ятницю, ми відразу почали дивитися підібрані варіанти. Затулінка не вразила нашу клієнтку, а от коли ми вийшли з машини у Бердську, Надія Михайлівна вдихнула місцевого повітря та відразу сказала: «Хочу жити тут!». Красиве місце, море, свіже повітря, до того ж поблизу багато будинків відпочинку, де вона зможе працювати після виходу на пенсію. Словом, ми підібрали чудовий варіант: клієнтку влаштувала і сама квартира — поліпшеного планування, в хорошому стані, і місце — у самому центрі Бердська. У цей же день (у суботу) було проведено завдаток.

  Банківські картки, пластикові картки, дебетові картки, зарплатні картки, ринок банківських кредитних карт, безготівкові операції

У понеділок з ранку ми з’їздили в банк, залагодили формальності з кредитом, в тому числі надали оригінали документів (адже кредитне рішення було отримано на підставі електронних копій документів). І в цей же день клієнтка поїхала додому.

Тобто Надія Михайлівна провела в Новосибірську всього чотири дні, включаючи неділю. За три дні ми встигли подивитися 8 варіантів, вибрати квартиру, подати документи в банк для оформлення кредиту.

Рівно місяць знадобився на те, щоб підібрати квартиру для продавців, підготувати документи ще для одного банку (наступна операція була також іпотечної) — тобто вийшла невелика ланцюжок з двох іпотечних угод.

Весь цей місяць Надія Михайлівна спокійно займалася своїми справами, приїхала тільки на угоду. На оформлення квартири у власність (підписання документів, подачу документів в УФРС), повторний огляд квартири знадобився один день. Наступного дня клієнтка була у себе вдома, в Київі.

  Хто і коли купує квартири в Київі і Львові?

— Напевно, не помилюся, якщо скажу, що кожна людина, яка поки не має свого житла, мріє про той час, коли воно буде, — підкреслює Олена Григор’єва. — З іпотекою відкладені бажання можна здійснити прямо зараз. Такі програми, як «Дистанційне обслуговування клієнтів», дозволяють значно скоротити витрати часу і сил на отримання кредиту, оформити угоду купівлі-продажу квартири за 2-3 дні. Дистанційне обслуговування — це обслуговування у комфортному для клієнта режимі, новий рівень сервісу в роботі компанії. Просто напишіть нашим фахівцям на адресу: ipoteka1@sasn.ru — і вони дадуть відповідь на всі ваші запитання!

Слово «іпотека» часто викликає асоціацію з чимось дуже складним і накладним для гаманця. Кожній людині хотілося б витратити якомога менше на отримання кредиту та на його обслуговування. І щоб все відбувалося швидко, просто і зрозуміло. Ці очікування цілком здійсненні завдяки особливому режиму партнерської взаємодії з банками в рамках сервісних програмами від АН «Сібакадемстрой Нерухомість».

Categories: Без рубрики

Comments are closed.