Банки України

Якщо це ваш перший візит, прочитайте для початку FAQ , якшо за посиланням. Можливо, вам доведеться зареєструватися , щоб створювати теми: клацніть по посиланню вгорі. Для перегляду повідомлень на форумі,виберіть форум нижче.

Квартальна премія

Спробувала заздалегідь прорахувати Кв.премію для прикладу. У Твх — ст.3 — відзначений оклад (294). Починаю рахувати — вказую місяці — …. — Відсоток = 100 ——> і програма налічує Кв.премію = сумі фактично нарахованих окладів за вказані 3 місяці.

Я звичайно за всіх бюджетників не знаю, але у нас Кв.премія д.б. = 1/3 цієї суми. Так було і в середині 90-х, коли ми були «нормальними» службовцями, а не на бюджеті. Тоді я у програмі сама правила це місце (ділила на 3 суму), але незручність було в тому, що при оновленні версії щоразу треба було не забувати вносити цю поправку. Не хотілося б цим займатися і зараз, тим більше вже й забула де це і усяк різно ….

  Іпотека та її переваги, Всі про будівництво та ремонт

після розрахунку через «додаткові розрахунки», обазательно зробити розрахунок у ЛЗ (тому що після доп.расчета в сумі буде стояти повний 100%-ий заробіток за 3 місяці, а при розрахунку він заміниться на значення з БЗ

Якщо хочеться гарніше, ніхто не заважає написати в usalg.s потрібний алгоритм і взагалі не користуватися «доп.расчетамі». Щоб знати як писати алгоритм треба точніше поставити завдання як розраховується ця премія: один раз на квартал? кожен місяць (вибірка за 3 останні місяці і ділимо на 3)? або ще якось.

А якщо вже зовсім по простому, то через параметри алгоритму (в налаштуваннях «Спосіб розрахунку рядків видів Н-У == 1 — через параметри алгоритмів»). У ТВХ у 144 види замість зірки ставимо 1, а в параметри щось на кшталт: 1 = С (3, -3, -1) * Б (44,0,0,4 в; 15 = П (1) / Ч ( 3); 11 = Б (44,0,0). У цьому випадку в БЗ треба проставити відсоток премії. Якщо відсоток премії завжди 100, то в параметрах: 15 = С (3, -3, -1) / Ч (3 ).

  Банк Російський капітал в Мурманську

У алгоритму в usalg.s є перевага. Якщо треба буде вважати не щомісяця, а раз на квартал, можна задати умови розрахунку в алгоритмі і тоді і «розрахунком довільного виду» не треба буде користуватися.

Для варіанту «в останній місяць кварталу»: 1 = С (3, -2,0) * Б (44,0,0,4 в; 15 = П (1) / Ч (3); 11 = Б ( 44,0,0). Або (для 100%-ї премії): 15 = С (3, -2,0) / Ч (3). Недолік — ЛЗ до нарахування повинен бути розрахований, а після нарахування — треба їх пререрассчітать .

У алгоритму в usalg.s є перевага. Якщо треба буде вважати не щомісяця, а раз на квартал, можна задати умови розрахунку в алгоритмі і тоді і «розрахунком довільного виду» не треба буде користуватися.

  Хто захистить інтереси великого і могутнього? Парламентська газета Тюменський известия

Знаходять:

  • квартальна премія при розрахунку відпускних
  • розрахунок квартальної премії
  • скільки відсотків можна нарахувати премії держслужбовцю за 9 місяців
  • скільки відсотків премії можна нарахувати сільському голові за місяць
  • скільки премій можно нарахувати за один місіць
  • чи можна нарахувати квартальну премію при збитковому місяцю
  • чи можна нарахувати місячну премію держслужбовцям 250 відсотків
  • як враховуються премії в розрахунок відпускних якщо в місяці преміювання не було відпрацьовано жодного дня?
  • як нарахувати квартальну премію
  • як нарахувати квартальну премію від посадового окладу 2015
Categories: Без рубрики

Comments are closed.