Банки України

Якщо у Вас є бажання здійснити захоплюючу подорож, отримати гарну освіту або Вам необхідно відпочити, поправити здоров’я, а також задовольнити інші виниклі потреби споживчого характеру, але немає фінансових можливостей-Мидопоможемо Вам! Кредит на невідкладні потреби — можливість задовольнити Ваші потреби, котрі дають звіту про цільове використання коштів.

Ви хочете придбати квартиру, але у Вас не вистачає грошей? Або кілька років відкладаєте гроші, але не встигаєте за зростанням цін на нерухомість? Може бути ви багато років орендуєте квартиру, але який сенс щомісяця віддавати чималі гроші за те, що ніколи не стане Вашим? Є оптимальний варіант вирішення всіх Ваших проблем — це іпотечне кредитування.

  Лізингова компанія Горлізінг - лізинг автомобілів і будівельної техніки в Київі, Горлізінг

лідери автокредитування

Основна причина звернення до автокредтованію для 32% респондентів Москви і Львова — можливість купити автомобіль зараз, а не відкладати його придбання на майбутнє. 29% опитаних вважають найбільш істотним те, що кошти можна вносити в розстрочку, а не виплачувати всю суму відразу. 23% такий кредит дозволяє придбати дорожчий автомобіль, а для 2% причина звернення полягає в гарантії виплати страхового відшкодування у випадку викрадення автомобіля. Такі результати дослідження агентства BusinessVision.

  Крадіжка кредитної картки

Лідери автокредитування дають вигідні умови кредиту. 34% брали автокредити порівнювали умови кредитування в різних банках. При цьому найважливішим показником виявився відсоток по кредиту, на другому місці — величина першого внеску, а на четвертому — швидкість схвалення кредиту. Відмова від автокредитування для 10% респондентів обумовлений занадто високою вартістю страховки автомобіля, а 7% побоюються, що не зможуть акуратно вносити щомісячні внески. 10% респондентів, які не збираються брати кредит, але планують купити автомобіль протягом найближчого року, хочуть скористатися системою trade-in.

Лідерами ринку автокредитування серед респондентів, що брали кредит на купівлю автомобіля протягом останнього року, є Райффайзенбанк і банк «Російський стандарт», їх частки становлять 9% і 8% відповідно. По 7% опитаних скористалися послугами Московського Кредитного Банку, Банку Москви і Міжнародного Московського Банку. Найменша кількість респондентів (по 4%) звернулися в Сітібанк і банк «Авангард».

  «Авентін-Псков. Центр нерухомості »розповідає про істотне умови договору купівлі-продажу житлового приміщення: Псковська Стрічка Новин, ПЛН

Знаходять:

  • автокредитування в банках україни
  • лідери по автокредитуванню в україні в 2013 році
Categories: Без рубрики

Comments are closed.