Банки України

Картинки, Малюнки і гумор

Калькулятор (Автор — Валерій)

Е то був початок 90-х років, розквіт ринкових відносин, торгівлі. І я вирішив зайнятися бізнесом, набирати в інших містахтовар і продавати його у себе в місті. Я їздив недалеко, — по області. Заробив трохи грошей, і вже думав про те, як би почати розширювати свій бізнес. Для початку, я подумав, мені потрібно купити калькулятор. Це була для мене дуже серйозна проблема. У той час, в магазинах, товару було дуже мало, і купити калькулятор було практично неможливо. Його потрібно було, спершу, знайти, а потім, якщо знайшов, то добряче розщедритися. І ось … о, диво! Я його побачив. Він лежав на прилавку в універмазі. Гарний, білого кольору, з темним екраном і палаючими зеленими циферками. Я заворожено прочитав назву: «Електроніка МК-60». Все, вирішив я, купую! Я глянув на ціну: 50 рублів. Ні хріна собі! Забагато! Якщо врахувати, що середня заробітна плата на виробництві в той час була 150 рублів на місяць. Але я вирішив остаточно, — беру!

Калькулятор бізнесменові необхідний, тому що при підрахунках можна помилитися і втратити більше, — я, як би намагався себе переконати, що я правильно роблю. І я розщедрився. Всю дорогу додому в електричці я їхав і захоплено його вивчав. Він був, приблизно, півтори долоні в довжину, десь долоню завширшки і товщиною із сірникову коробку. Тримати його доводилося двома руками. Крім того, в нього вставлялися три пальчикові батарейки по півтора вольта. І додатково до всього, до нього йшов шнур з випрямлячем струму на 4,5 вольта, щоб можна було користуватися ним, включивши в розетку.

Я уважно вивчив інструкцію, яка була написана на двох аркушах і зрозумів ще одну важливу деталь: батарейки, постійно перебуваючи в калькуляторі, можуть зіпсуватися і потекти. Тому рекомендувалося їх витягати, коли калькулятором не користуєшся. Я почав свій перший підрахунок: двічі-два … Чотири! Ось це клас! Потім я вважав, множачи мільйони на тисячі, обчислював коріння, отримував результат, і радів як дитина. Я був на сьомому небі від щастя. Тепер, я «крутий» бізнесмен, з «крутим» калькулятором в кишені. Я мріяв, про те, як я буду працювати, вважати на своєму калькуляторі і заробляти величезні гроші.

  Що таке ETF фонди?

Пройшов місяць. До того часу я знайшов ще один недолік у своєму калькуляторі: коли був сонячний день і сонце яскраво світило, то гарячі цифри на дисплеї калькулятора були не видно і доводилося долонею затемнювати екран від сонця, щоб хоч щось можна було на ньому розгледіти. < / p>

Так я пропрацював ще місяці два, подкопил ще більше грошей і вирішив: усе! Треба братися за справу серйозно. Пора возити товар з Москви. Республіки Радянського Союзу тоді ще не були розділені і можна було безперешкодно їхати куди завгодно. Тим більше, що мені тоді було 22 роки, я був вільний не одружений, молодий. Коротше кажучи, — хлопець «гаряча голова». Я в цей же день дістав квитки і наступного дня вже виїхав до Москви. Всю дорогу я їхав, переживав і думав про свою першу поїздку до Москви. Я дізнався, що найкращий ринок перебуває на стадіоні «Лужники». Я, то й річ, перевіряв то свої гроші, то свою амуніцію, тобто, калькулятор. Я то включав його, то вимикав. І ось я перевернув його, відкрив задню кришку, і витягнув батарейки. От блін! вони потекли! На тому місці, де вони вставлялися, все було залито білою, схожою на кухонну сіль, субстанцією. Добре, що у мене є запасні батарейки! Я врятований! Залишалося тільки все вичистити. Я взяв сірник, повиковирівал все що зміг, вставив батарейки і включив його … Працює! Слава богу! Я про всяк випадок витягнув батарейки і склав їх у сумку. Не буду далі описувати монотонні годинники в поїзді, скажу тільки, що доїхав я нормально, зупинився в Київі у знайомої жінки.

На наступний день я був у «Лужниках». Товару було стільки, що розбігалися очі. Я ніколи не бачив стільки достатку, та ще й за такими низькими цінами. Я зупинився біля корейця або китайця, — не знаю. Він продавав спортивні костюми. Ми домовилися з ним за ціну. З цього моменту час для мене потекло повільно — повільно, я пам’ятаю кожну секунду, кожен рух … Він лізе в кишеню своєї куртки і дістає звідти … щоб ви думали? … Свій калькулятор! Я просто не вірю своїм очам. Товщина його калькулятора, приблизно, два листа від зошита. Він настільки маленький, що поміщається вільно у нього на долоні. Замість кнопочок компактна сенсорна панелька, а працює він від сонячної батареї … «Чик», «чик», «чик» — Він у дві секунди порахував, що я йому повинен і показав мені цифри на екрані … ні, не на екрані, а на екранчику свого калькулятора. Я був приголомшений! Цифр я не бачив, я був наче під гіпнозом. Я дивився тільки на його калькулятор. Такого науково-технічного прогресу, втіленого в реальність я ще ніколи не бачив. І щоб не «вдарити в бруд обличчям», я теж вирішив блиснути … Я відкриваю свою сумку і дістаю звідти свою електронно-обчислювальну машину. У порівнянні з китайським вона виглядає, немов розбита віз. Боже! Як мені соромно! і тут я побачив обличчя китайця … Я все чекав від нього побачити, — сміх, подив, але тільки не це. Він дивився на моє «витвір мистецтва» з серйозним виразом обличчя. Було помітно, що він не на жарт зацікавився і намагається збагнути — що ж це у мене в руках таке. Я роблю вигляд, що нічого навколо не помічаю, спокійним рухом руки перевертаю калькулятор, відкриваю задню кришку і знову лізу в сумку. Дістаю … першу батарейку і вставляю її в калькулятор, немов термінатор, вставляють патрон у патронник: «Клоц»! Знову лізу в сумку, дістаю … другу батарейку, і знову як патрон у патронник: «Клоц»! Я втретє лізу в сумку і дістаю … третю батарейку: «Клоц»! Швидким рухом руки закриваю кришку, перевертаю калькулятор і починаю рахувати … Китаєць, весь цей час, не зводив з мого калькулятора свого задумливого погляду … «Чик», «чик», «чик», — все пораховано. Я з діловим виглядом киваю головою, даючи зрозуміти, що все правильно і кладу свою «електроніку» в сумку. Він востаннє проводив своїм поглядом мій калькулятор в мою сумку і глянув мені в очі. У них читалося повагу до мене. Напевно, він подумав, що в руках у мене був суперкомп’ютер, який використовують не інакше як у космічній промисловості, для того, щоб обчислювати траєкторії польоту від Землі до Марса. Я поклав свій куплений товар в сумку і пішов. Боковим зором я помітив, як китаєць проводжав мене задумливим поглядом.

  Автокредити

Непогано 🙂 Мій перший калькулятор був МК-35, в школі. В інституті якраз МК-60. До речі, без приколів, вони були наворочені, ніж дешеві, хоча й маленькі, «для китайців». У примітивних калькуляторах тільки основні дії, а на МК всі тригонометричні функції, можливість програмування … Ми на нуіх створювали простенькі іграшки — розрахунки стрільби з гармати (швидкість, кут нахилу, тяжіння землі …) Так що просто гнати на совок не виходить — різних класів були машинки …

  Іпотека на будівництво приватного будинку в Росії. Іпотека на придбання будинку в Ростові-на-Дону.

Знаходять:

  • смішні розповіді
  • прикольні розповіді
  • смішні віршики
  • оповідання смішні
  • розповидь дитей про черноземи
  • смишни розвовиди
  • розповидь про смишну пригоду
  • розповидь про дитей на поляни
  • новорични виршики для дитей
  • розповідь ПРО БАЯН ДЛЯ ДИТЕЙ
Categories: Без рубрики

Comments are closed.