Банки України

«Ми стверджуємо, що XXI століття буде століттям Росії. Ми стоїмо на порозі безпрецедентного зростання національної економіки, якого ще не знала світова історія. Російське чудо буде досягнуто зусиллями об’єдналися навколопартії» Єдина Росія «громадян, на основі максимального використання унікального інтелектуального потенціалу країни та відкриттів, зроблених російськими вченими за останні роки.

Через 15 років, до 2017 року Росія буде провідною світовою державою. Ми займемо гідне Росії місце в світовій економіці та політиці, весь світ буде з захопленням спостерігати розвиток прокинувся російського ведмедя. У Росії буде розвинена транспортна інфраструктура, доступна за ціною будь-якому громадянину і позбавляєш легко досяжним будь-яке місце нашої неосяжної Батьківщини. Завдяки передовим технологіям в енергетиці та нових джерел енергії Росія буде освоювати нові території та ресурси, примножуючи її багатства. Завдяки швидкому зростанню економіки робочих місць буде більше, ніж робочих рук, попит на робочі руки буде перевищувати пропозицію, кожен зможе реалізуватися в тій сфері, в якій захоче. Кожен росіянин буде мати дохід, гідний громадянина великої країни. Завдяки бурхливому зростанню економіки буде можливим використання на практиці всіх досягнень вітчизняної науки і буде потрібно мобілізація всього інтелектуального потенціалу країни. Новий рівень розвитку технології дозволить забезпечити безпеку кожного громадянина і держави в цілому. У вільній країні кожен зможе реалізувати свої освітні, культурні та духовні запити в повній мірі.

  Що необхідно знати і які ризики у поручителя за кредитним договором

Скажете, що цього не може бути? Це буде! Ми — партія «Єдина Росія» — зробимо це! Тисячу років Росія була основним елементом світової політики та економіки. Скажете, що в країні занепад і це ніколи не повториться? У нас є громадські сили, готові підтримати відродження Росії. Ми на порозі вибухового зростання національної економіки і ми зробимо цей крок. Через 15 років Росія буде лідером світової економіки і політики. І весь світ на це подивиться.

Російський ведмідь довго спав? Ми його розбудимо. Усі чекають Російського Чуда? Ми його створимо. Потрібна національна ідея? Вона у нас є. У Росії є природні копалини і територія, але цього недостатньо для вибухового розвитку країни і гідного добробуту всіх громадян? У нас є головне багатство — інтелект. Ми знаємо, як перетворити його на масовий продукт, як скористатися новітніми науковими відкриттями, як поєднати науку і життя. У Росії багато видатних вчених, безліч винаходів і відкриттів, але вони не затребувані? У нас є технологія впровадження новітніх відкриттів. Розвиток тільки основних проектів в області енергетики, транспорту, зв’язку, металургії, медицини, будівництва, життєзабезпечення дасть нові робочі місця, безпрецедентний у світовій практиці вибухове зростання економіки і добробуту. Російська промисловість і сільське господарство в занепаді, Росія не конкурентоспроможна? Ми володіємо новими технологіями виробництва, новими товарами і новими ресурсами. Ми готові заповнити нові економічні ніші — як у Росії, так і за кордоном.

  Велика бібліотека: Бухгалтерський облік: Лізинг: Конспект лекцій: Якісні переваги лізингу

Росія — холодна країна і в Росії труднощі з енергетикою? У нас є нові джерела енергії і передові технології її отримання. Ми готові дати всій країні і всьому світу багато доступної і дешевої енергії. З новою енергетикою нам стануть доступними неосвоєні території та ресурси. У Росії демографічна криза, старіє населення і погіршується здоров’я людей? У нас є нові технології в медицині, ми зробимо їх доступними кожному. Зростання добробуту, якості життя та медобслуговування дасть Росії нове здорове покоління. Росія — величезна країна і є труднощі з транспортом і зв’язком? У нас є нові види транспорту. Ми побудуємо і розвинемо нову транспортну інфраструктуру. У нас є принципово нові види зв’язку, небачені за якістю і швидкістю. Ми створимо нову інформаційну середу Росії, зв’яжемо кожного з кожним. У Росії труднощі з житлом, розвалюється житлово-комунальне господарство? У нас є технологія сверхбистровозводімих будівель. Ми побудуємо нові міста з новою інфраструктурою, в яких кожен буде жити з задоволенням і в безпеці.

  Кредиту, як розрахувати графік погашення кредиту

У нас в Росії є безліч нових проектів, винаходів та ідей. Їх — не менше 150 мільйонів. Хто володіє хоч однією ідеєю — наш союзник. Кожна ідея — це новий проект Росії. Кожен новий проект — цегла в будинку інноваційної Росії. Кожен голос за «Єдину Росію» — це інвестиція в майбутнє Росії. Єдиної Росії «.

Іж 2126-020, двигун УЗАМ, свічки brisk трьохконтактні кпп5ст., ел.стеклопод ‘емнікі, центральний замок, підігрів передніх сидінь, музика піонер, безкаркасні двірники 24 «(60см), аккамулятор» Актех «6ст-64, карбюратор К- 172, волговские втягівающее.Автомобіль продан.Сейчас-ВАЗ21114 1.6 16кл.2006года

Сумніваюся, що вибори будуть честнимі.А то саме час буде пригадати і підвищення транспортного податку, і підвищення мит на іномарки, та знесення ринків, антиалкогольні і антитютюнові кампанії, і т.д. і т.п.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.