Банки України

Множинні джерела доходу: чи є сенс?

Вітаю вас, початківці рантьє! Вже давненько мені хотілося поговорити про такі речі, як множинні джерела доходу, які відіграють важливу роль у швидкому створенні капіталуі прибуткового бізнесу. Найчастіше, багато хто навіть не звертають увагу на їх існування і таким чином, роблять помилку на шляху до своєї фінансової незалежності.

Як би це дивно не звучало, але саме множинні джерела доходу є основою багатства і матеріального добробуту. Вперше з цим поняттям мене познайомив Роберт Аллен. Я прочитав його книгу під однойменною назвою «Множинні джерела доходу» і настільки надихнувся тим, що можна заробляти і отримувати гроші з різних джерел, що тут же почав створювати їх. За один рік, слідуючи описаним у книзі принципам, мені вдалося створити більше десяти незалежних один від одного джерел доходу. Сьогодні вранці, я оновив список книг про інвестиції і додав до нього ще одну — «Множинні джерело доходу». Надалі я планую періодично поповнювати та оновлювати даний список книг. Не забувайте переглядати його і вивчати дану літературу.

  Бинбанк - Димитровград

Так от, механізм множинних джерел доходу настільки простий, що спочатку дуже важко повірити в його працездатність. Сенс полягає в тому, щоб мати декілька різних проектів, справ ну або заробітків, які могли б приносити дохід і в кінцевому підсумку становили б ваш сукупний дохід. Вчора, я вже писав про те, чому важливо мати кілька джерел доходу і як це впливає на створення капіталу, але скажу ще раз — краще мати два або три невеликі і зрідка не постояли джерела доходу, ніж один і постійний, наприклад в вигляді зарплати. За цим принципом живуть більшість підприємців, займаючись одночасно декількома видами діяльності, які приносять дохід.

Що ж хорошого в цих джерелах доходу? Справа в тому, що багато хто живе на одну лише зарплату, будують плани і планують життя маючи всього лише одне джерело доходу, що в корені не правильно. Мати один, нехай навіть величезний, джерело доходу, це великий ризик. Одне джерело може вичерпатися в один момент. Це потрібно розуміти і розподіляти свої ризики. Якщо зараз мені приносять гроші 100 джерел доходу, то напевно я не переживаю про те, що буду робити, якщо раптом, один з них перестане приносити мені гроші, адже у мене залишиться ще 99 джерел доходу, які дозволять мені триматися на плаву. Навіть якщо їх кількість різко скоротиться в два або три рази, то і це не буде вважатися фатальним подією. Погодьтеся, хіба можливо вчинити так само, маючи всього одне джерело доходу? Ні!

  Що робити, якщо ... До Вас йдуть з «Кірбі»

Тому я рекомендую в негайному порядку почати створювати якомога більше джерел доходу і робити це регулярно! У яких напрямках рухатися? Намагайтеся охоплювати якомога більше різних сфер діяльності людини і не заробляти гроші в одній області. Якщо ви вже займаєтеся чимось в одній сфері, постарайтеся піти в зовсім невідоме вам напрямок і реалізувати себе там, почавши отримувати непогані гроші. Розподіляйте ризики і завжди страхуйте свій добробут. Не дозволяйте собі залежати від грошей і пам’ятайте що це лише засіб для досягнення ваших цілей.

  Рефінансування іпотечного кредиту. Коли це вигідно?, Поради експертів, Житло в кредит на

На завершення, рекомендую прочитати кілька статей на тему куди вкладати гроші, щоб створити додаткові джерела доходу і що буде приносити гроші, навіть через багато років. Чекаю ваших запитань і коментарів нижче. Радий буду відповісти кожному! Пишіть листи. До зустрічі! Поки!

Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям в соціальних мережах, натиснувши на кнопку нижче!

Отримайте книгу Безкоштовно!

Коментувати Facebook

Коментувати Vkontakte

Додати коментар

Будьте в курсі Секретів Рантьє!

Нові статті

Слідкуйте за Блогом Рантьє

Хмара міток

Свіжі коментарі

Categories: Без рубрики

Comments are closed.