Банки України

Нацбанк не переслідує завдання закриття приватних обмінних пунктів — Д. Акишев

КРЕМЛЬ. 12 липня. КАЗИНФОРМ / Даніяр Сихимбаєв / — Національний банк РК не переслідує завдання закриття або скорочення числадіючих в країні обмінних пунктів. Про це сьогодні в Алмати в ході онлайн-конференції на форумі порталу profinance.kz сказав заступник голови Національного банку РК Даніяр Акишев.

Держслужбовці можуть придбавати цінні папери

Алмати. Business Resource. Держслужбовці можуть купувати облігації, паї відкритих та інтервальних пайових інвестиційних фондів, акції. Пряме обмеження стосується акцій, їх обов’язково треба передати в довірче управління. Про це заступник Голови Національного Банку РК Даніяр Акишев сказав в ході онлайн-конференції на forum.profinance.kz.

  Кредит без військового квитка, Де взяти кредит

Інструменти для підтримки стабільності фінансового сектора

Алмати. Business Resource. Національний Банк має широким переліком інструментів, використання яких спрямоване на підтримання стабільності фінансового сектора країни. При цьому основним завданням для Національного Банку в даному контексті є регулювання і підтримка на адекватному рівні ліквідності банківського сектора, повідомив заступник Голови Національного Банку Республіки Казахстан Даніяр Акишев.

  Кредиторська заборгованість, ПБК - юридичні та бізнес консультації

Ситуація на валютному ринку стабільна

Алмати. Business Resource. Ситуація в цілому на валютному ринку в даний час стабільна, повідомив заступник Голови Національного Банку Республіки Казахстан Даніяр Акишев в ході онлайн-конференції на forum.profinance.kz.

Монети треба правильно використовувати, як один з інструментів інвестицій — Д. ..

Монетинадо правильно використовувати, як один з інструментів інвестицій — Д. Акишев КРЕМЛЬ. 12 липня. КАЗИНФОРМ Даніяр Сихимбаєв — Коллекціяінвестіціонних монет — це хороше вкладення кап

Найкраще за тиждень

  Автомобілі У Кредит> Купити авто з пробігом У Кредит

Усі матеріали, що розміщені на сайті, представлені тільки для ознайомлення та належать їх правовласника. Адміністрація не несе відповідальності за інформацію, розміщену відвідувачами сайту. Повідомлення, залишені на сайті, є виключно особистою думкою їх авторів, і можуть не співпадати з думкою адміністрації. листи слати на: sitemagnat@gmail.com

Categories: Без рубрики

Comments are closed.