Банки України

Новини партнерів (16 +)

Новини партнерів (16 +)

МВС: в кримінальній справі Банку Москви з’являться нові фігуранти

«Вживаються заходи, спрямовані на відшкодування матеріального збитку,відпрацьовуються всі активи банку і кредитні схеми. По кожному активу створено окрему оперативна група, — розповів журналістам глава Головного управління економічної безпеки і протидії корупції (ГУЕБіПК) МВС Росії Денис Сугробов. — Накладено арешти на низку комерційних структур, нерухомість, і найближчим часом у справі з’являться нові фігуранти «.

Крім того, за словами Сугробова, у МВС є питання і до діяльності наглядових підрозділів Центробанку РФ. Зокрема, розповів він, керівництво управління економічної безпеки періодично бере участь в робочих нарадах на базі Центробанку з керівниками ключових підрозділів.

  Курс долара відновив своє зростання - Новини Економіки.

«Велика робота проводиться щодо колишнього керівництва Банку Москви. Що стосується банківського нагляду, проблему обговорювали, але не хотілося б зараз піднімати цю тему. Є питання, що стосуються діяльності підрозділів Центробанку, які відповідають за нагляд», — сказав Заметів. < / p>

Рахункова палата РФ з весни проводить перевірку в Банку Москви, яку планується завершити в жовтні. Раніше у справі про великому розкраданні коштів звинувачення було пред’явлено його екс-президенту Андрію Бородіну і колишньому першому віце-президентові Дмитру АКУЛІНІН. Вони обидва знаходяться за межами Росії, оголошені в міжнародний розшук, суд заочно санкціонував їх арешт.

Управлінці звинувачуються в тому, що виконували свої повноваження всупереч законним інтересам банку і з метою отримання вигод і переваг для інших осіб. За даними слідства, зниклі 13 мільярдів згодом опинилися на особистому рахунку дружини екс-мера столиці Олени Батуріної: її компанії був виданий кредит під недостатній заставу і на неринкових умовах.

  відплатних-безглузді консультації по іпотеці.

У кримінальній справі про розкрадання у Банку Москви близько 13 мільярдів рублів з’являться нові фігуранти, заявляють в МВС РФ. Раніше звинувачення було пред’явлено екс-президентові банку Андрію Бородіну і колишньому першому віце-президентові Дмитру АКУЛІНІН. Вони обидва оголошені в міжнародний розшук.

Новини партнерів (16 +)

© «Вести» інтернет-газета «(» VESTI.RU «). 2001 — 2013. Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ Ел № 77-8597 від 10 лютого 2004 року. Всі права на будь-які матеріали, опубліковані на сайті, захищені у відповідності з російським та міжнародним законодавством про авторське право і суміжні права. Будь-яке використання текстових, фото, аудіо та відеоматеріалів можливо тільки за згодою правовласника (ВДТРК). Для дітей старше 16 років. Email редакції info@vesti.ru. Реклама на сайті. Довідковий телефон ВГТРК +7 (495) 232-63-33.

  Антиколектор - як уберегти себе від колекторських агентств?

Читайте також

Categories: Без рубрики

Comments are closed.