Банки України

«МАШИНА У КРЕДИТ»

Кредит на авто, також як і інші види кредитів, дозволяє заощадити час і досягти бажаної мети негайно, коли нам особливо необхідно, зручно і вигідно. Приміром, за допомогоюкредиту на невідкладні потреби можна спокійно зробити ремонт у квартирі, купити меблі, полетіти у відпустку і відпочити, не чекаючи повного накопичення необхідної суми. Але поряд з цим купівля машини в кредит , так само як і процедура отримання та оформлення кредиту на авто, має свої особливості, характерні тільки для автокредитування.

АВТОМОБІЛЬ В КРЕДИТ: НОВИНИ

Широкий вибір програм автокредитування пропонує структурний підрозділ Української Автомобільної Корпорації, яке офіційно представляє на ринку України бренди ZAZ, Chevrolet, Opel, Cadillac, дані програми можуть зробити реальністю придбання нового автомобіля в кредит.

Видавати кредити на автомобілі можуть комерційні банки на умовах, які вигідно відрізняються від продуктів-аналогів, адже послуги з кредитування надаються в рамках партнерських відносин Корпорації «УкрАВТО».

  РОСТОВСЬКА МИТНИЦЯ: адреса, телефон, МИТНИЦІ, в Акса і Аксайському районі, відгуки, на карті, фото

17 липня 2009 р. з’явилася нова спільна програма від УкрАВТО та «Астра-Банку». Скористатися можливістю придбання нового автомобіля в кредит можна в усій дилерській мережі Української Автомобільної Корпорації.

Початковий внесок у розмірі 25% вартості автомобіля, це і є перший крок до отримання автокредиту. Основний аспектом цієї програми є відсоткова ставка, яка ско0дає всього 5,59% річних у гривні. Термін кредитування залежить від марки автомобіля, яку виберете потенційний позичальник. Автомобілі модельного ряду Opel, Chevrolet і Cadillac можна оформити в кредит на 7 років, а, приміром, максимальний термін кредитування автомобілів Slavuta, Tavria pick-up, SENS і ZAZ-Lanos становить 5 років. На весь термін кредитування розмір щомісячної комісії становить 0,99% від суми кредиту. Серед інших переваг автокредитування від Астра-Банку: одноденний термін прийняття рішення про видачу кредиту на автомобіль, можливість отримати схвалення за наявності мінімального пакету документів та відсутність одноразової комісії.

  Що потрібно знати про погашення кредиту? Кредит у банку, кредитна ставка.

«Volksbank», який на даний момент представлений у 10 областях України, запропонував програми автокредитування. Умови отримання кредитів на купівлю автомобілів ZAZ, Chevrolet, Cadillac і Opel надають можливість отримати автомобіль за наявності початкового внеску 35% від вартості вказаної в прайс-листі. Розмір відсоткової ставки можна вибрати, наприклад, за наявності одноразової комісії, що складе 1,99% від суми кредиту, ставка на рік становитиме 22,99% річних в гривні, або можна вибрати схему без сплати одноразової комісії, але процентна ставка буде на рівні 23,99% річних. Максимальний термін кредитування становить 5 років, за винятком автомобілів Slavuta або Tavria pick-up, на які автокредит видається строком на 4 роки.

  міцний зарплата - такий кредит,, хата.бай - портал нерухомості Білорусі

Їжака одним варіантом придбання автомобілів в кредит є спільна програма ВТБ-банку та УкрАВТО, що діє з 15.06.2009 року в усіх дилерських центрах ZAZ, Cadillac, Chevrolet і Opel. Запропонована програма за перший місяць свого існування стала популярним за рахунок високого відсотка схвалень на отримання кредиту. Автомобіль можна купити в кредит строком на 2 роки, під стабільну відсоткову ставку на рівні 20,49% річних у гривні. Початковий внесок потенційного позичальника від 30%. На вибір пропонуються дві схеми погашення кредиту: класична схема і ануїтет, який передбачає постійний розмір виплат по кредиту від місяця до місяця.

Знаходять:

  • Опис автокредитування
Categories: Без рубрики

Comments are closed.