Банки України

Наріман Гаджієв: «Банк« Експрес »зумів витримати рейдерську атаку і довів свою» невипадковість «»

Сьогодні в Махачкалі, в будівлі Дагестанської державного інституту народного господарства відбувся «круглийстіл» за темою «Дагестанські банки сьогодні». У заході взяли участь міністр з інформаційної політики і масових комунікацій РД Наріман Гаджієв, голова Ради директорів банку «ЕКСПРЕС» Заур Магомедов, президент ДГІНХ Гамід Бучев, начальник УБЕЗ МВС РД Ахмед Кулієв та інші.

Відкриваючи захід, Наріман Гаджієв відзначив, що основна мета засідання — обговорення спроби рейдерського захоплення банку «Експрес». «Банк» Експрес «є одним із системних банків нашої республіки, багато дагестанці саме через нього отримують зарплату. Радує підсумок цієї історії — банк виявився не настільки простий, зумів витримати рейдерську атаку і довів свою «невипадковість». Але, тим не менш, дуже багато людей, боячись втратити свої вклади, випробували нервове потрясіння з цього приводу », — зазначив міністр.

За словами Заура Магомедова, акція, яка пройшла 8 листопада стосовно банку «Експрес» та його клієнтів, була ретельно спланована, включала в себе створення фальшивих повідомлень у мережі Інтернет, розповсюдження листівок, розсилку підроблених СМС-повідомлень, « липові »дзвінки від імені співробітників банку і багато іншого.

  Куди можна вкладати гроші?

«Відповідно до чинного законодавства наш банк готовий у будь-який момент виконати свої зобов’язання за вкладами, електронними картками та іншим банківським продуктам. Разом з тим, більшість (92,6% вкладників і 99,7% власників банківських карт) звернулися в ці дні за отриманням своїх грошей, мали залишки на рахунках і вклади в межах законодавчо встановленої суми відшкодування за коштами фізичних осіб (700 тисяч рублів) . Тобто, панічним настроям в основному піддалися ті, хто застрахований державою і ніяк не ризикує своїми грошовими коштами », — зазначив З. Магомедов.

«Сьогодні можна сказати, що в цілому розрахунок зловмисників не виправдався, — продовжив Заур Магомедов. — Більшість клієнтів банку розібралися в ситуації, не повірили поширюваної брехливої ??інформації і продовжують працювати в нормальному режимі. Ми вдячні клієнтам банку, що утримався 8 листопада від панічних дій, цінуємо вашу довіру і розуміння, витриманість і лояльність до банку.

  Розпочався відбір об'єктів для програми пільгової іпотеки

Окремі слова подяки ми адресуємо керівникам муніципальних утворень, органів державної влади, підприємств і організацій за підтримку і роз’яснювальну роботу. Ми дякуємо вам за плідну співпрацю і висловлюємо впевненість у тому, що наші міцні партнерські відносини витримають будь-які випробування, приведуть нас до нових вершин успіху і добробуту », — зазначив З. Магомедов.

Заступник голови Національного банку РД Банку Росії Шаміль Абуев зазначив, що удар, який був нанесений по «Експресу», торкнувся всіх банків регіону. «Вся банківська система і навіть економіка республіки зазнала втрат. Були припинені платежі, банк почав втрачати своїх клієнтів, ряд важливих питань був припинений у зв’язку з фактом рейдерства », — зазначив Ш. Абуев.

Президент ДГІНХ Гамід Буча закликав керівництво банку, незважаючи на провокації, продовжувати роботу під блага народу. «Люди, які спровокували хаос навколо« Експресу », повинні понести покарання і кращим покаранням для них буде стабільна і успішна робота банку», — зазначив він.

  Як оформити іпотеку? - Форум про заробіток та інвестиціях

Начальник УБЕЗ МВС РД Ахмед Кулієв у свою чергу зазначив, що паніки серед клієнтів банку можна було уникнути. «Населення Дагестану любить вірити чуткам, в той же час грамотність дагестанців у фінансових питаннях залишає бажати кращого. Потрібно підвищувати рівень знань людей для уникнення подібних проблем », — зазначив А. Кулієв.

На закінчення заходу Наріман Гаджієв відзначив, що тепер у народу буде впевненість у стабільності та надійності банку. «У вас є команда професіоналів, є ресурси. Упевнений, що люди будуть довіряти банку «Експрес», так як він пройшов «перевірку боєм» », — уклав Наріман Гаджієв.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.