Банки України

Незнижуваний залишок — навіщо він потрібен на картковому рахунку?

Якщо раніше поняття «пластикова картка» асоціювалося у нас з багатими успішними людьми, то сьогодні дозволити собі мати «пластик» може практичнобудь-який громадянин країни. У банкоматі за допомогою такої картки можна перевести в готівку свою зарплату чи пенсію — а це дуже зручно. Зручна пластикова карта і з точки зору безпеки, адже в цьому випадку немає необхідності носити з собою гаманець з великою сумою грошей. Вирішивши оформити пластикову карту, споживач повинен знайти відповідь на одне важливе питання — яку з них вибрати? Адже їх сьогодні так багато, що розібратися у всьому цьому різноманітті зможе не кожен економічно підкована людина.

У першу чергу варто визначитися з тим, для чого взагалі вам потрібна пластикова карта. Чи будете ви поповнювати свій картковий рахунок, і як регулярно будете знімати гроші з карти? Відповіді на ці питання вкрай важливі, адже від них залежить те, яка карта для вас буде найбільш оптимальною. Деяким людям карта потрібна тільки як замінник гаманця, а хтось хоче брати в борг у банку і його цікавить умови, на яких це можна вигідно робити, а комусь потрібна послуга Інтернет-банкінгу. В основному рядові громадяни, яких не можна зарахувати до фінансової еліти цікавляться тим, наскільки поширені в місті банкомати банку-емітента, а також тим, який відсоток буде стягуватися за обслуговування картки. Також їх вибір обумовлює можливість доступності банківських коштів, які можна взяти в кредит. Дуже зручно користуватися картами, які дозволяють оплачувати товар зі знижкою.

  Банк Металургійний комерційний банк - інформація, філії, відгуки,

Банк може запропонувати вам оформити пластикову карту, яка дозволить заробити. Яким чином? Все дуже просто — це називається депозит. На всі кошти, які є на вашій карті, будуть нараховуватися відсотки. З фінансової точки зору це дуже зручно, адже гроші, що лежать на рахунку приносять додатковий прибуток. Правда, тут власнику такої карти потрібно врахувати один момент, а саме незнижуваний залишок на картковому рахунку .

  Консультація юриста: як врятуватися від виселення з квартири - Фінанси - bigmir) net

Під незнижуваним залишком на картковому рахунку увазі мінімальну суму грошей, яка завжди повинна бути на картці. Така вимога для власників пластикових карт встановлюють багато банків. Навіщо це потрібно? Незнижуваний залишок служить для банку гарантією того, що перевитрати по даній карті не буде, тобто є страховим депозитом.

При отриманні пластикової карти в банку ви ставите свій підпис у договорі, у якому прописується сума незнижуваного залишку. У випадку якщо ви внесете страховий депозит, то перевитрата по карті буде досягнутий, якщо ви перевищите нульову позначку, тобто на карті не буде грошей. В іншому випадку перевитрата буде тоді, коли після ваших витрат у результаті на карті буде сума менша, ніж сума мінімального залишку. Але не варто думати, що це обмеження вигідно банку, і зовсім невигідно власнику картки. Насправді це досить прибутково для нього, адже на незнижуваний залишок нараховуються відсотки. Таким чином, банк стимулює власника картки не перевищувати встановлену ним суму незнижуваного залишку.

  МДМ Банк: рейтинг, довідка, адреси, телефони, гаряча лінія, Банки.ру

Нові матеріали

Популярні матеріали:

Знаходять:

  • незнижуваний залишок
  • для чого має бути залишок на рахунку щоб мені перевели гроші
  • незнидуваний залишок
  • сума незнижуваного залишку
  • Що таке незнижуваний залишок по картковому рахунку
Categories: Без рубрики

Comments are closed.