Банки України

413-33-46

Корисна інформація

Cправка в

Анкета

Кредитний калькулятор

Потрібно знати

Деяких позичальників хвилює питання: чи можна взяти кредит з кредитноюісторією, яку, м’яко кажучи, не можна назвати позитивною? Однозначно відповісти на це питання складно, оскільки для одних банків це є досить важливим критерієм, а інші не звертають на подібний факт особливої ??уваги. Щоб розібратися в даній ситуації, потрібно зрозуміти саму суть кредиту. Отже, що ж являє собою банківський кредит з загальноприйнятою і фінансової точки зору? Розвиток банківської системи та розширення сфери її діяльності сприяло появі організацій, що забезпечують професійне посередництво між кредитними установами та позичальниками. Йдеться про таке поняття, як кредитний брокер.

Але головні питання все одно залишаються відкритими: як вибрати оптимальну програму з найбільш низькими відсотками? як отримати кредит і при цьому не прогадати? У таких умовах виникають побоювання бути, м’яко кажучи, обдуреним, тому не завжди хочеться зв’язуватися з банківською системою, навіть якщо дуже потрібен кредит. Якщо ви — приватна особа, індивідуальний підприємець або комерційна організація, вам потрібен кредит готівкою, експрес-кредит або автокредит, у вас позитивна, негативна кредитна історія чи така зовсім відсутній — в будь-якому випадку вам допоможе кредитний брокер.

В умовах, коли кредитні організації буквально змагаються між собою, мало не щомісяця випускаючи на ринок нові фінансові продукти, отримати кредит готівкою вигідно фізичній особі, яка не знайомому з тонкощами банківської сфери, досить сложно.Спеціалісти кредитного брокера «Гарантія Успіху» знають , де взяти кредит готівкою з найбільш вигідними процентними ставками, умовами виплат і можливістю дострокового погашення, оскільки постійно обертаються в банківському середовищі. Фінанси і кредит — це складна сфера, а кредити готівкою відносяться до розряду досить ризикованих угод для банків, тому вони пред’являють до позичальників підвищені вимоги в плані офіційно підтвердженого доходу, переліку документів та оцінки заявок. І ще один істотний нюанс: плату за послуги кредитний брокер «Гарантія Успіху» бере за фактом отримання клієнтом кредиту у вибраному банку.

Серед російських споживачів найбільшим попитом користується кредит готівкою без поручителів, адже можливість швидко отримати готівку в деяких випадках відіграє дуже важливу роль. У наш час споживача складно здивувати пропозиціями взяти кредит готівкою швидко — буквально за 1 годину, без довідок та поручителів. Але як вибрати відповідне кредитна установа? На допомогу клієнту, який не в змозі самостійно вирішити дану проблему, прийде кредитний брокер.

У житті іноді трапляється так, що людині потрібно взяти гроші в кредит, при цьому отримати їх якомога швидше, але з ряду причин його ситуація не потрапляє під стандартне кредитування. Наприклад, не вистачає деяких довідок, і немає часу на їх збір, або споживач — літня людина, а отримати кредит готівкою пенсіонерам ще не так давно було практично неможливо. Терміновий кредит готівкою — ідеальний варіант для людей, що не надто вільним часом. Для того щоб отримати гроші не потрібні довідки і поручителі, потрібно пред’явити лише російський паспорт, а рішення про можливість або неможливість (що трапляється вкрай рідко) фінансування буде прийнято всього за годину. Кредитний брокер «Гарантія Успіху» — це компанія, яка гарантує високоякісний сервіс. Наші співробітники, уважно вивчивши вашу ситуацію, особисто проведуть переговори з представниками кращих банків і запропонують для вас найбільш вигідний кредит. А вам залишиться тільки під’їхати в обраний банк і отримати гроші.

Напевно, самий швидкий, зручний і вигідний спосіб отримати гроші на необхідні цілі — це взяти кредит готівкою. Основна перевага даного варіанта полягає в тому, що, отримавши кредит у банку, ви можете розпоряджатися грошима на свій розсуд, а платити внески і відсотки — в офісах банків або банкоматах без справляння додаткових комісійних зборів. Якщо клієнти з позитивною кредитною історією знову беруть гроші в кредит, зазвичай їм надаються пільги у вигляді спрощеної процедури оформлення позики, збільшеної суми, а також більш тривалого терміну погашення позики. Кредитний брокер «Гарантія Успіху», розглянувши найкращі варіанти фінансування, оформивши разом з клієнтом пакет необхідних документів і зробивши попередні розрахунки, приводить в банк готового позичальника, який чітко розуміє, що йому потрібно, і адекватно оцінює свої можливості.

Кредитна підтримка російського бізнесу в даний час набирає обертів. Багато приватних бізнесменів відчувають потребу в розширенні власної справи, зміцненні позицій на ринку товарів і послуг, реалізації нових проектів і т.д. Тому сьогодні багато банків надають кредити малому і середньому бізнесу на різних умовах. Отримати бізнес кредит можна практично в будь-якому російському регіоні, де функціонують великі і не дуже великі банки. Розібратися в складних нюансах зовнішнього фінансування допоможе кредитний брокер «Гарантія Успіху». Організація, заснована в Нижньому Новгороді створена для того, щоб надавати консультаційну та реальну підтримку підприємцям.

Взяти кредит для малого бізнесу може як юридична особа або приватний підприємець (ІП). Залежно від фінансової політики банку і побажань клієнтів кредити малому бізнесу надаються в російських рублях, євро або американських доларах. І хоча вищевикладена інформація свідчить про те, що кредитування малого та середнього бізнесу у нас в країні посилено розвивається, на ділі отримати саме те, що необхідно, вдається далеко не завжди внаслідок юридичної та фінансової безграмотності. Кредитний брокер «Гарантія Успіху» допоможе вирішити всі проблеми, пов’язані із зовнішнім фінансуванням.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.