Банки України

Позичальник помер, але страхова компанія відмовилася виплачувати страховку

Як повідомили кореспонденту у прес-службі Челябінського обласного суду, встановлено, що 19 травня 2006 чоловік позивачки оформивдоговір на іпотеку в комерційному банку Юніаструм Банк і отримав від банку 1820000 рублів. У той же день чоловік купив квартиру за 2,5 мільйона рублів. Своє життя і здоров’я позичальник застрахував в Державній страховій компанії Югорія. Агентство з іпотечного житлового кредитування придбало у Юніаструм Банку право бути вигодонабувачем за договором іпотечного страхування.

Його дружина звернулася в страхову компанію за відшкодуванням, проте їй відмовили. Позивачка звернулася до суду з вимогою стягнути страхове відшкодування на користь ВАТ Агентство з іпотечного житлового кредитування. Представник відповідача пояснив у суді, що компанія відмовляється виплачувати страховку, оскільки в діях страхувальника вбачаються ознаки грубої необережності.

  Крадіжка грошей з кредитних карт - Сайт міста Задонск Липецької області.

перше, право на отримання страхової суми за договором особистого страхування належить тому, на чию користь укладений договір, тобто вигодонабувачу. А значить, дружина загиблого взагалі не мала права вимагати від відповідача виконання зобов’язань на користь третьої особи. Крім того, спадкування обов’язку щодо сплати страхових платежів за свого чоловіка не означає її автоматичного правонаступництва за його договором страхування життя і здоров’я.

  Автолізинг Єкатеринбург, вантажівки в оренду, лізинг вантажних автомобілів, програми лізингу Лізингова компанія Єкатеринбург, Тюмень, Челябінськ. Авто лізинг, лізинг автомобілів, лізинг обладнання, лізинг нерухомості, лізинг вантажівок і автобусів

А по-друге, відповідно до одного з пунктів договору страхування, смерть страхувальника не є страховим випадком, якщо вона сталася внаслідок алкогольного сп’яніння людини. Експертиза встановила, що в крові померлого була концентрація алкоголю, відповідна важкого ступеня сп’яніння, що за висновком нарколога стало причиною отруєння чоловіки чадним газом. В якості свідка в суді виступав колега по роботі загиблого, він виявив труп у гаражі, і повідомив, що чоловік весь день пив на роботі, в гаражі валялися порожні ємності з-під вина.

  Кредит готівкою за 10 хвилин! - Банківський форум. Форум про банки. Обговорення кредитів, вкладів, банківських карт.

© 2003-2013 «BankPress». При використанні матеріалів сайту інтернет-виданнями, пряме, активне гіперпосилання, індексоване пошуковими системами, вказує на головну сторінку веб-сайту обов’язкове. Авторські права на матеріали, розміщені на порталі, крім републікованих з інших видань, належать BankPress.ru.

Знаходять:

  • якщо неплатиш кредит можна систи в тюрму
Categories: Без рубрики

Comments are closed.