Банки України

Реєстрація нерухомості в Київі

Угоди з нерухомим майном вимагають державної реєстрації прав на нерухомість — такий закон. Більше того: окремі договори вважаються укладеними тільки з моментудержреєстрації. До них відносяться: договір дарування будь-якого нерухомого майна, нерухомості: квартири, частки в квартирі, гаража, машиномісця, офісу або іншого нежитлового приміщення; договір оренди на термін більше 1 року; договір іпотеки (застави нерухомого майна) квартири або нежитлової нерухомості; договір купівлі -продажу квартири або частки в ній. Таким чином, факти здійснення операцій з нерухомим майном формують єдину інформаційну систему, яка дозволяє всім суб’єктам права отримувати достовірні дані про правовий статус того чи іншого об’єкта. Це дозволяє забезпечити захист прав власників.

Нотаріальне посвідчення договору (угоди) з нерухомістю не замінює державної реєстрації! Завдання нотаріуса — засвідчити особистості сторін договору, наявність державної реєстрації відчужуваного права. Перевіркою їх платоспроможності, доброчесності та намірів він не займається.

Питання права власності на нерухомість, особливо житлову, лежить не тільки в юридичній площині. На жаль, для більшості жителів Росії квартира є єдиним по-справжньому цінним майном. Її втрата або навіть тимчасовий суперечка чи судова тяганина по об’єкту підпорядковують собі часом все життя власника. Саме тому потрібно пам’ятати: угода, що не пройшла державну реєстрацію, обов’язковість якої встановлена ??законом, вважається незначною, тобто недійсною (ст. 165 ЦК РФ). До моменту реєстрації договору сторони залишаються «на колишніх позиціях». І це було б ще не найстрашнішим наслідком, якби не сумні випадки з практики.

  Стаття 13 Закону про іпотеку. Основні положення про заставної

Класичний приклад:

покупець квартири цілком може закласти гроші в клітинку для Продавця до державної реєстрації договору і, навмисне затягнувши реєстрацію до закінчення терміну договору оренди банківської комірки (будь-який з заявників має повне право призупинити державну реєстрацію на три місяці, а осередок, як правило, орендується на набагато менший термін), по закінченні терміну оренди банківської комірки спокійно отримує свої кошти з осередку, а потім і зареєстроване право, відновивши державну реєстрацію … І несчастномупродавцу нічого не залишається робити, як бігати по судах, відновлюючи своє порушене право на отримання грошових коштів. А якщо гроші вже будуть витрачені, залишитися «на колишніх позиціях» ну ніяк не вийде …

  Вимоги до документів подаються для державної реєстрації прав на нерухоме майно та з угод з ним в управління Росреестра.

Захищайте свої права! Підвищуйте юридичну грамотність! Обов’язково звертайтеся за допомогою і підтримкою попередньо, перед укладенням договорів або підписанням інших документів, пов’язаних з продажем Вашої нерухомості!

Консалтингова група «ЮНОР» вже більше 10 років надає наступні послуги з реєстрації нерухомості:

• реєстрація угоди з нерухомим майном і прав на нерухомість (право власності, право оперативного управління, право господарського відання та ін) в Київі і Московській області,

Експрес-реєстрація нерухомості відповідно до діючого законодавства не передбачається. Терміни державної реєстрації нерухомості можуть бути 3 робочих дня (погашення реєстраційного запису про іпотеку), 5 робочих днів (державна реєстрація іпотеки квартири або нотаріально посвідченого договору іпотеки нежитлового приміщення), 15 робочих днів (державна реєстрація договору іпотеки нежитлової нерухомості, вчиненого у простій письмовій формі ), 30 календарних днів (звичайний термін реєстрації).

  Що таке акредитив

Що включає в себе послуга?

Ми пишаємося тим, що за 10 років роботи не було отримано жодної відмови в реєстрації операції з нерухомістю, що стався з нашої вини. Операції проходять легко і спокійно. Наш Замовник практично завжди заздалегідь знає можливі причини призупинення або відмови в державній реєстрації. Більше того, ми завжди докладаємо всіх можливих зусиль щодо усунення таких причин заздалегідь, до подання документів на державну реєстрацію. А це дорогого коштує.

Скільки коштує реєстрація нерухомості в Київі

Щоб зареєструвати угоду з нерухомістю легко, спокійно і без неприємних наслідків, зверніться в компанію «ЮНОР», забезпечивши собі відсутність абсолютно зайвих проблем.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.