Банки України

Розробка windows і веб-додатків на платформе.NET Framework

Блог про розробку windows-додатків, веб-додатків, веб-сервісів на платфоми Microsoft.NET. Обговорюються питання щодо використання ASP.NET, AJAX,Silverlight, DotNetNuke, LINQ, JavaScript, і т.д.

п’ятницю, 26 листопада 2010

MVC 2 помилка при використанні RenderAction: The controller for path ‘/’ was not found or does not implement IController.

четверга, 21 січня 2010

Сьогодні у мене пропали панелі інструментів Visual Studio 2008. Команда reset нічого не змінила. Поле цього зробив «show all». Всі панелі з усіма компонтамі з’явилися (потрібні і непотрібні), але компоненти неактивні, додати на форму не можна.

понеділка, 7 грудні 2009

Не існує апаратно легкого шляху створення прозорого GIF зображення іспользуя.NET framework. Microsoft надала метод клас Bitmap іменований MakeTransparent (), але він не работет для GIF-ів, схоже він работет тільки PNG файлів.

  Блог Фольксваген Поло на - Поїздка у відпустку на Поло: 3000 кілометрів, повні дрібних неприємностей

Потрібно створити колірну палітру використовуючи специфікацію GIF specification. Для виконання цього потрібно зберегти непрозорий GIF в MemoryStream, а потім перебравши бінарні дані, оновити колірну палітру новими «прозорими» бітами.

вівторка, 28 Липня 2009

Звичайною збереженої процедурою на T-SQL зробити таке не можна, тому я написав сторед процедуру на C #, в якій отримую необхідні дані в DataTable (s), звідки потім використовуючи метод SqlContext.Pipe.SendResultsRow, передаю рядки SQL Server -у.

середою, 10 червня 2009

При спробі використовувати Visual Studio 2005/2008 DDEX Provider для Firebird, діалогових откно з параметрами підключення ісщезает відразу ж при спробі що-небудь змінити. Я прописав все необхідне в machine.config, в реєстрі, але сторлкнулся з такою проблемою.

  Що таке ПДВ?

вівторок, 28 квітня 2009

При розробці сайту Калькулятор на автокредит у мене з’явилося завдання: відобразити ієрархічну структуру сторінок сайту, причому відсортовану по полю pageorder у сторінок з однаковим рівнем ієрархії.

Четвер, 26 березня 2009

При розробці сайту Автокредитування: калькулятор автокредиту зіткнувся з проблемою: на одному з хостинг-серверів адміни встановили SQL Server 2008 замість SQL Server 2008. При спробі підключення зі своєї локальної машини до цього сервера через SQL Server Management Studio 2005 закінчилася невдачею. Management Studio 2005 повідомила, що не не розрахована на підключення до даної версії SQL Server-а. Установлівать SQL Server 2008 і йде з нею Management Studio 2008 мені поки не було необхідності, тому знайшлося інше рішення.

  Материнство Як платити за квартиру по інтернету?

Для початку я встановив у себе Microsoft SQL Server 2005 Service Pack 2. Після цього встановив останній на нинішній момент апдейт на SP2: Cumulative update package 12 for SQL Server 2005 Service Pack 2 (server).

Середи, 25 березня 2009

Типово, при виконанні веб-запиту, використовуючи клас HttpWebRequest,. NET Framework додає HTTP заголовок (HTTP header) «Expect: 100 — continue «. Для того, щоб заборонити формування цього заголовка потрібно зробити наступне:

вівторка, 3 березня 2009

Додати у закладки

Підпишіться на новини блогу

Мої посилання

Архів блогу

Себе

Лічильник

Categories: Без рубрики

Comments are closed.