Банки України

Банківська аналітика

Що потрібно, щоб взяти кредит готівкою в Банку Москви?

Сьогодні позичальники Банку Москви можуть взяти нецільовий кредит готівкою, скориставшись однією з двох базових програм.«ШВИДКОкредит» можна отримати просто і оперативно, зате класичний кредит готівкою надається на великі суми і за мінімальною процентною ставкою.

Борис Ротенштейн з вважає, що вибір найбільш підходящої програми кредитування залежить від того, в якій сумі потребує позичальник, наскільки терміново потрібні гроші, і яка ставка прийнятний для позичальника.

Взяти «ШВИДКОкредит» готівкою в Банку Москви

Практично будь-який клієнт Банку Москви може взяти «ШВИДКОкредит» на суму в 20-50 тис. рублів протягом однієї години, маючи при собі сього два документи. Термін кредитування становить 6 або 12 місяців, проте повернути борг банку позичальник може в будь-який час без обмежень. Взяти кредит готівкою Банк Москви пропонує без застави та поручителів, а комісії за надання та обслуговування позики кредитором не стягуються. Погашення кредиту здійснюється ануїтетними платежами. За порушення строків внесення платежів позичальникові доведеться заплатити неустойку.

  Розробка windows і веб-додатків на платформі. NET Framework

Як і всі експрес-позики, «ШВИДКОкредит» Банку Москви має один недолік — високу процентну ставку. На підставі інформації про платоспроможність позичальника, вартість користування позиковими ресурсами встановлюється індивідуально і може становити від 23,5 до 64,5% річних.

  Статьи - Популярність цільових споживчих кредитів.

Взяти кредит готівкою в Банку Москви: умови кредитування

Класичний нецільової споживчий кредит позичальник може отримати на суму до 3-х млн. рублів, при цьому термін кредитування може досягати 5-ти років. Борис Ротенштейн зазначає, що цей продукт має цілий ряд безсумнівних переваг для клієнта:

Хто може взяти кредит готівкою в Банку Москви?

Позичальниками Банку Москви можуть стати громадяни Росії не молодше 21 року. На момент погашення позики клієнт повинен бути не старше 55,5 (жінки) або 60,5 (чоловіки) років. Якщо мова йде про зарплатний клієнті, то його вік на момент погашення не може перевищувати 65 років. Зарплатні клієнти можуть отримати кредит у будь-якому офісі банку, а інші категорії позичальників можуть звертатися до відділень кредитної організації за місцем постійної реєстрації або фактичним місцем проживання. Нарешті, стаж постійної роботи потенційного клієнта повинен становити не менше 3-х місяців, а, якщо мова йде від адвокатів, нотаріусів, IP — не менше року.

  Який кредит дешевше? Як порахувати реальний відсоток кредиту Тиберіас - кредитний будинок

Обговорення статті

Знаходять:

  • що потрібно щоб взяти кредит у приват банку
Categories: Без рубрики

Comments are closed.