Банки України

Що повинен знати страхувальник при отриманні страхового поліса (укладенні договору страхування)

Перш, ніж дати згоду на укладення угоди зі страхування, вимагайте у страхового представника (агентаабо брокера) копію ліцензії страхової компанії на право ведення страхової діяльності. При наявності ліцензії необхідно уточнити, чи має страхова компанія право пропонувати вам страхування з того виду, в який Вам необхідний в даному випадку. Не завадить також запросити баланс за попередній рік — щороку страхова компанія повинна публікувати свій баланс у ЗМІ.

Заплативши гроші, крім отримання поліса , Вам повинні передати корінець прибуткового ордера або квитанцію встановленого зразка — ці документи є доказом того, що ви заплатили гроші, і страхова компанія несе перед Вами відповідальність.

Страховий представник повинен Вас ознайомити з правилами страхування та додатковими умовами (якщо такі умови існують). Відповідно до Закону РФ «Про страхування» Вам повинні надати копії цих документів. Але на практиці це іноді обмежується вичавками з правил, віддрукованих на звороті поліса дрібним шрифтом або усними запевненнями агента.

  На тему як розрізняти золоту карту: Як отримати кредит по телефону Правила користування кредитною карткою Платіжна система MasterCard Платіжна система Discover і її особливості Яку дебетову карту вибрати Кредитна карта поштою без відвідування банку

Однак у Ваших інтересах «вимагати доліва після відстою піни» — наприклад, може виявитися що при страхуванні автомобіля відповідальність страхової компанії може наступити тільки після того, як Ви встановили протиугінну сигналізацію на свій автомобіль і показали автомобіль з сигналізацією штатному співробітникові компанії в її офісі. Агент може «забути» Вам розповісти про подібні подробицях — в його інтересах продати поліс і отримати агентські. Тому перш, ніж поставити свій підпис на полісі під словами «З правилами страхування ознайомлений і згоден» уважно ознайомтеся з цими правилами — чим відповідальніше Ви підійдете до питання страхування, тим менше у Вас буде проблем при зверненні при страховому випадку.

Якщо Ви в переговорах зі страховиком представляєте юридичну особу, то буде незайвим перевірити правомочність особи, що ставить свій підпис у полісі або договорі страхування від імені страхової компанії. Якщо ця особа не є розпорядником кредиту — генеральним директором або президентом компанії, то страховий представник повинен надати Вам копію довіреності на особу, візується поліс / договір страхування.

  Кредит для бізнесу в Кіровській області

Перш, ніж розлучитися з агентом, уточніть, за якою адресою розташовується офіс страхової компанії — дуже часто юридична адреса не відповідає реальному місцю розташування центрального офісу. Уточніть так само телефони, за якими слід звертатися у разі страхового події.

Майте на увазі, що багато агентів працюють одночасно на кілька страхових компаній. По-перше: компанія може не надавати всього спектру страхових послуг для потенційних клієнтів — наприклад, є компанії, які страхують тільки автотранспорт, є компанії, які страхують тільки майно. Агент в даному випадку змушений пропонувати страхові послуги різних компаній, щоб задовольнити потреби страхувальника. По-друге, компанії по-різному оплачують послуги агентів залежно від виду страхування. Інтерес страхового представника полягає в тому, щоб заробити на Вас як можна більше, Ваш інтерес — отримати надійний страховий захист.

  Кредитна карта під заставу вкладу: переваги для вкладника -

Тому постарайтеся з’ясувати — послуги яких страхових компаній представляє агент і попросіть агента детальніше розповісти про можливості цих компаній і зробити порівняльний аналіз їх діяльності. Досвідчені агенти, зацікавлені в придбанні постійної клієнтури, зроблять найкращий для Вас вибір і, при необхідності, будуть відстоювати Ваші інтереси перед страховою компанією в разі врегулювання збитків. Якщо Вас все ще долають сумніви — обдзвоните своїх друзів.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.