Банки України

Що таке державна реєстрація іпотеки Квартири в силу закону на користь Банку?

Передача коштів Продавцю в рахунок оплати Квартири здійснюється після державної реєстрації Договору купівлі-продажу та переходуправа власності на Квартиру до Покупця, а також державної реєстрації іпотеки Квартири в силу закону на користь Банку.

Що таке державна реєстрація іпотеки Квартири в силу закону на користь Банку? На коком документі вона фігурує? Що потрібно предаставіть в ДБР щоб іпотеку зареєструвати на користь банку? Всі документи зазначені в цьому пункті видаються ДБР одночасно?

Відповісти Відповіді адвокатів та юристів www.9111.ru

Іпотека в силу закону виникає за умови прямої вказівки на цю обставину в законі. Підстави виникнення іпотеки в силу закону вказані в ГК РФ, ФЗ «Про іпотеку (заставу нерухомості)» і ще низці інших законів. Список документів необхідний для реєстрації іпотеки зазначений у ФЗ «Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та угод з ним». Ризики присутні при укладанні будь-якого договору а іпотека в силу закону виникає якщо інше не передбачено договором.

  Що таке ОМС (знеособлені металеві рахунки)? - Фінансовий експерт

Шановний Микола, квартира, придбана за рахунок кредитних коштів банку або іншої кредитної організації, вважається що знаходиться в заставі з моменту державної реєстрації права власності позичальника на квартиру Заставодержателем за даним застави є банк, який надав кредит або цільову позику на придбання квартіри.Прі іпотеці в силу закону укладається договір купівлі-продажу житлового приміщення між продавцем, власником житла і покупцем, якому на купівлю житлового приміщення надаються кредитні або позикові кошти на підставі кредитного договору або договору позики У договорі купівлі-продажу вказуються не тільки істотні умови купівлі-продажу, але і істотні умови іпотеки: предмет договору, джерело оплати придбаної квартири, порядок розрахунків між сторонами, права та обов’язки сторін, термін дії договору та інші условія.В відповідно до статті 11 Федерального закону «Про іпотеку (заставу нерухомості)» підставою для внесення до Єдиного державний реєстр прав на нерухоме майно та угод з ним записи про виникнення іпотеки в силу закону є державна реєстрація договору купівлі-продажу житлового приміщення, придбаного за рахунок кредитних або позикових средств.Государственная реєстрація іпотеки в силу закону відбувається в наступному порядку: продавець і покупець підписують договір купівлі-продажу, в якому для державної реєстрації іпотеки, крім істотних умов, встановлених для договору купівлі-продажу, має бути зазначено, що об’єкт нерухомості купується покупцем за рахунок кредитних коштів (у договорі повинен бути вказаний кредитний договір із зазначенням сторін договору, його номери, дати і місця ув’язнення), або на державну реєстрацію, крім договору купівлі-продажу, подаються документи, що підтверджують факт отримання кредиту на придбання об’єкта нерухомості (договір позики, кредитний договір). Вобще наведене вами умову, що ви отримаєте гроші після реєстрації договору, це страховка для банку, це їх стандартну умову. Як у продавця у вас є невеликий ризик.

  Балтійський банк змінив кредит під автомобіль

Судовий адвокат Останін Андрій Володимирович: представництво в судах Москви і М.О. , стягнення боргів, страхових виплат, вступ в спадок, відшкодування шкоди, розділ їм-ва , виселення, визнання прав, новобудови, ТСЖ, ДТП, Імміграція з Канадським адвокатом

  Банк Російський Стандарт видає кредити в салонах Евросети

«Народне Інформаційна агенція Новин 9111.ру» (зареєстровано Федеральною службою з нагляду у сфері свзяі та масових комунікацій (Київ, Китайгородський проїзд, д. 7). Свідоцтво про реєстрацію ІА № ФС 77-33620 від 3 жовтня 2008 )

Categories: Без рубрики

Comments are closed.