Банки України

Що таке індексний депозит? 29 червня 2011, 17:37

Банки сьогодні пропонують вклади по 5-6% річних. Такими ставками нікого не здивуєш, адже тільки інфляція за підсумками минулого року склала майже9%. Може спробувати індексний депозит?

Наші банкіри стали пропонувати індексний депозит незадовго до кризи, проте наступив фінансовий колапс надовго відбив охоту у росіян до авантюр. Сьогодні, коли світова ситуація повернулася в нормальну колію, інтерес до індексним депозитами знову прокинувся. Ще б, адже вони можуть приносити прибутку до 25% річних. І це без жодного ризику для ваших грошей.

Як же так виходить? Все дуже просто. Управляючі вкладають основну частину ваших грошей — 80-90% в надійні продукти з гарантованим поверненням, такі як облігації, банківські депозити.

  кредитування малого середнього бізнесу кредит під заставу квартири іпотека Київі кредитний брокер бізнес Київ іпотечний

А решту направляють в таку зручну річ, як опціони. Це право купити через 3 місяці акції, нафту або золото за заздалегідь обговореної ціною. Наприклад, барель нафти по 100 доларів. Якщо «бочка» через 3 місяці буде коштувати 130, банк в плюсі, кладе прибуток у кишеню. Якщо нафта подешевшає, банк відмовиться від угоди і сплатить тільки невелику комісію. Всім капіталом банк не ризикує, і в цьому плюс опціонів.

  Вузол кріплення моноліту до заставної деталі - Залізобетонні конструкції - Форум

На цьому індексний депозит і виграє. Він ніколи не піде в мінус. У самому гіршому випадку залишиться при своїх, і банк в якості винагороди виплатить скромні 0,1%, як за вкладами до запитання. А при хорошому розкладі можна отримати 15-25% річних, що явно краще пропозицій за звичайними вкладами.

Індексний депозит поки пропонує не так багато банків. У їх числі КІТ Фінанс, Сітібанк. Суми, які можна вносити на такий внесок, починаються від 100 тис. рублів. Строк вкладу 3-12 місяців, і ви не зможете зняти гроші до закінчення терміну. Для когось це, звичайно, мінус.

  Іпотека: Які документи потрібні при отриманні іпотечного кредиту? »Гіди» Фінанси »RB.ru

Серед плюсів треба відзначити прибутковість, яка більше, ніж у звичайних вкладів. Крім того, індексні депозити, як і вклади, застраховані державою. Плюс хороша надійність — завдяки вибраній тактиці ваш внесок гарантовано до вас повернеться, які-б бурі НЕ вирували на фондовому ринку.

Схожі новини:

Коментарі:

Ваша думка:

рекомендує

Новини

Новини партнерів

Прес-релізи банків

Споживчі кредити

Знаходять:

  • індексний депозит
Categories: Без рубрики

Comments are closed.