Банки України

Що таке пайовий інвестиційний фонд (ПІФ)?

Пайовий інвестиційний фонд (ПІФ) — це об’єднані кошти інвесторів, передані в довірче управління компанії. Сам пайовий інвестиційний фонд не є юридичноюособою — це так званий «майновий комплекс», а, по суті — інвестиційний портфель.

Вкладаючи грошові кошти в пайовий інвестиційний фонд, інвестор фактично укладає з керуючою компанією договір довірчого управління і стає власником інвестиційних паїв. Паї видає керуюча компанія.

Майно, передане в пайовий фонд пайовиками, залишається їх власністю, а керуюча компанія здійснює довірче управління пайовим інвестиційним фондом, здійснюючи операції з цим майном.

Керуюча компанія має право передати свої права та обов’язки з управління пайовим фондом іншої керуючої компанії. (Передача пайових фондів від однієї керуючої компанії інший вже успішно здійснювалася в Росії на практиці).

  Кредит Під Застава> Кредит під заставу Воронеж

Які бувають пайові інвестиційні фонди?

У інтервальному фонді інвестор має можливість купити або продати свій пай тільки в певні терміни — в так звані «періоди відкриття інтервалу». Інтервал відкривається не рідше одного разу на рік (зазвичай 2-4 рази на рік) на термін 14 днів. Дати відкриття і закриття інтервалу фіксовані, вони прописані в правилах довірчого управління фондом.

Закриті ПІФи створюються під якийсь проект, і продати свої паї можна тільки після завершення цього проекту. Закритий фонд створюється для прямих інвестицій, на термін 1 — 15 років. При цьому такі фонди не зобов’язані викупляти свої паї, пайовики отримують гроші тільки після припинення діяльності фонду. Це зручно для середньострокових інвестицій, оскільки дозволяє купувати значні пакети акцій або нерухомість, не піклуючись про їх ліквідність і не побоюючись раптового відтоку коштів пайовиків.

  MANGO - строковий викуп автомобілів Київ, продаж та викуп кредитних автомобілів, швидко продати кредитний автомобіль і машину в Київі

Зараз найбільш поширені і привабливі для приватних інвесторів відкриті і інтервальні пайові фонди акцій, облігацій і змішаних інвестицій. Саме ці фонди давно працюють на російському фондовому ринку.

Що таке інвестиційний пай?

  Кредитна карта VISA Electron (Віза Електрон), банківська карта VISA Electron, пластикова карта VISA Electron

Інвестиційний пай є іменним цінним папером. Пай засвідчує право його власника на частку майна, що становить пайовий інвестиційний фонд. Інвестиційний пай не має номінальної вартості, а кількість інвестиційних паїв, що належать одному власнику, може виражатися дробовим числом, що залежить від суми, вкладеної пайовиком до пайового фонду.

Знаходять:

  • передача ПІФ іншій
  • термін пайовий інвестиційний фонд
Categories: Без рубрики

Comments are closed.