Банки України

Способи погашення іпотечного кредиту

Іпотека недавно була одним з найпростіших способів придбати житло, і ви нею скористалася. Але з настанням кризи банки різко посилили свої вимоги. Адже в більшості випадківвони мають право в односторонньому порядку переглядати відсоткову ставку кредиту. І це тоді, коли у вас і так урізали зарплату або взагалі звільнили. Ви з жахом чекаєте дня, коли потрібно нести в банк заповітну суму, і уявляєте найстрашніше … Стоп! Не впадайте у відчай!

Якщо вас торкнулося скорочення, для того щоб погасити кредит шукайте нове місце роботи. Сильно не вередуйте, в ситуації, що склалася розумно погоджуватися на будь-який хоч трохи підходящі вам умови і більш низький заробіток. Важливо, що ви зможете платити по кредиту і якось жити на решту суми. Навіть якщо оклад на новому місці буде на 30% нижче, ніж на попередньому, щомісячні платежі будуть вам під силу.

  Кредит Під Застава> Кредит під заставу Тольятті

Ще один спосіб для погашення іпотечного кредиту — якщо у вас у власності є не настільки необхідне для життя майно, наприклад: гараж, земельну ділянку або будиночок у Тверській області, рішуче продавайте. І нехай одержаної від продажу суми вам не вистачить на повне погашення кредиту, зате ви зможете збільшити щомісячні виплати по кредиту і в результаті швидше загасіть загальний борг.

Якщо у вас народилася друга дитина, за законом ви маєте право на отримання материнського капіталу. Раніше їм можна було скористатися лише через три роки після появи малюка. Але згідно зі змінами в законі з 1 січня 2009 роки ви можете направити його на погашення іпотечного кредиту просто зараз. Напишіть заяву до територіального органу Пенсійного фонду РФ за місцем проживання. Кошти з рахунку в ПФ РФ направлять в банк не пізніше двох місяців після прийняття рішення.

  Кредит під заставу квартири - Допомога позичальникові

Спробуйте домовитися з кредитором про зміну умов виплат. Не факт, що банк піде вам назустріч, але, ймовірно, погодиться на невеликі послаблення. Деякі банки дають відстрочку погашення боргу на час пошуку роботи або тимчасово скорочують щомісячний платіж по кредиту.

Програму держпідтримки іпотечних позичальників, що опинилися в складній фінансовій ситуації внаслідок кризи, уряд схвалив наприкінці 2008 року. Агентство з іпотечного житлового кредитування (АІЖК) опублікувало стандарти реструктуризації іпотечних кредитів. Правда, скористатися цією допомогою зможуть далеко не всі. АІЖК готове змінити умови виплати тільки за умови, що нерухомість є єдиним житлом позичальника. До того ж позики повинні відповідати наступним вимогам:

Коли виходу немає, і доводиться продавати квартиру, все одно не впадайте у відчай! Якщо вона була куплена 2-3 роки тому, то ціни з тих пір значно виросли. Тому можна продати квартиру і придбати іншу, меншої площі. Банк дозволяє самостійно знайти покупця і дає на продаж 3-6 місяців. Тільки майте на увазі: якщо протягом цього терміну ви не будете виплачувати іпотечний кредит, після отримання грошей за продану квартиру доведеться заплатити штраф.

  Кредит з мінімальним пакетом документів, без довідок та поручителів, Кредит будь-яку ціну

можливості погашення іпотечного кредиту

Цікаво

Categories: Без рубрики

Comments are closed.