Банки України

Розмір відсоткової ставки визначається банком на підставі наданих документів і проведеної оцінки кредитоспроможності. Фінансові умови, включаючи процентну ставку, можуть бути змінені банком.

Кредит готівкою— це кредит грошима на невідкладні потреби без застави та поручителів, який легко взяти і зручно використовувати. І це просто приємно. Так приємно, коли у вас є гроші!

Кредит дуже просто оформити: зверніться до відділення Банку, пред’явіть паспорт та необхідні документи і протягом півгодини отримаєте рішення. Кредит може бути наданий в сумі до 500 тисяч рублів. *

* 30 хвилин займає отримання відповіді від Банку після відправки Анкети на кредит готівкою. У разі якщо буде потрібна додаткова перевірка відомостей, наданих клієнтом, час отримання відповіді може скласти більше 30 хвилин. Видача кредиту готівкою проводиться в касі Банку (кредити в сумі не більше 500 тисяч рублів) або відділенні Пошти Росії (кредити в сумі не більше 100 тисяч рублів). Кредит надається на розсуд Банку.

  Як правильно взяти кредит? Як інструмент: вміло, Робота, кар'єра, бізнес, ШколаЖизни.ру

Програма страхування «Фінансова захист», яка за бажанням клієнтів оформляється практично до кожного кредитом і кредитній карті в нашому банку, допомагає захистити Вас, наш Банк і ваших найближчих родичів з фінансової сторони в непередбачених ситуаціях, пов’язаних зі здоров’ям.

Це особливо актуально зараз, в умовах складнощів в економіці, коли дуже важливо бути впевненим у тому, що Ви зможете виконати свої кредитні зобов’язання. Ризики, пов’язані зі здоров’ям, завжди виникають раптово, їх неможливо прогнозувати. Вони можуть призвести до серйозних наслідків, які зроблять неможливим погашення кредиту. У складний період фінансової нестабільності ми пропонуємо вам подбати про свою фінансову захисті.

  Курси валютного касира. Навчання у Волгограді, Центр ділової освіти "А.Ф.Конто", Волгоградський філія

Якщо нещасний випадок або хвороба, привели до тимчасової непрацездатності, компанія-партнер банку виплатить Вам суму з розрахунку ваших щомісячних платежів, за кожен день непрацездатності, починаючи з 31 дня (наприклад, якщо ваш щомісячний платіж дорівнює 5 000 рублів, а хвороба тривала 3 місяці, то ви отримаєте 10 000 рублів).

Якщо нещасний випадок або хвороба приведуть до більш серйозних наслідків, таких як інвалідність 1 або 2 групи, компанія-партнер банку виплатить Вам суму, рівну первісної (програма «Фінансова захист») сумі кредиту або залишку заборгованості (програма «Захист від неплатежів по кредиту »).

Послуга надається за бажанням Клієнта, і не впливає на рішення Банку про надання кредиту. Програма оплачується разом з щомісячними платежами в рахунок погашення кредиту, при цьому платіж за страхування буде списано в першу чергу.

  Якщо перестати платити за іпотечним кредитом

Кредит готівкою можуть отримати громадяни Росії у віці — жінки з 18 до 59 років, чоловіки з 21 року до 59 років включно, що мають постійну реєстрацію і місце роботи в регіоні, де оформляється кредит.

Ощадбанк РФ зробив безпрецедентний на російському ринку кредитування хід. З 19 квітня банк скасовує всі існуючі до цього комісії по кредитах для фізичних осіб. Цим заходом Ощадбанк РФ розраховує розворушити кредитний ринок.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.