Банки України

Нещодавно викуплені автомобілі

Терміново продати автомобіль з пробігом в Львові дуже просто!

оформлення договору купівлі-продажу та отримання грошей в рублях відбувається прямо на місці. Крімтого, ми подбаємо про зняття Вашого автомобіля з обліку в ГИБДД — Вам не потрібно буде витрачати свій час на стояння в чергах.

Ми працюємо на ринку викупу авто вже багато років, так що наші послуги відпрацьовані до дрібниць! Ми знаємо, як вирішити практично будь-які складнощі з оформленням документів, так що з нами Ви зможете здійснити продаж свого автомобіля максимально швидко і просто!

Як вигідно продати свій автомобіль?

Досвід продажів у Вас, швидше за все, невеликий, тому — Ви читаєте оголошення в газетах про терміновий викуп авто, шукаєте схожі екзмеплярів в Інтернеті, ходіть на ринки … Однак Ви й не підозрюєте, що інформація, яку Ви таким чином збираєте, не зовсім достовірна.

Справа в тому, що в нашому місті, як і в будь-якому іншому мегаполісі, існує бізнес на скупці і продажу автомобілів «second-hand», величезна кількість людей, бажаючих дешево купити Вашого «залізного коня», а потім продати цю ж машину набагато дорожче. Своєї мети вони досягають різними способами:

  АІЖК :: Що потрібно знати

по-друге, вони вміють торгуватися, і в поєдинку з ними у Вас практично немає шансів відстояти свою ціну (якщо тільки Ви не є досвідчений автослюсар) — Вам вкажуть на існуючі та неіснуючі вади і дефекти і зіб’ють-таки ціну. < / p>

Безумовно, Вам може пощастити, і на Ваше оголошення відгукнеться той, хто шукає машину для себе, і кому вона так сподобається, що на дрібні несправності автомобіля він не зверне уваги і відразу заплатить запитану Вами суму … Але набагато більш імовірно, що Вам подзвонять «акули бізнесу», і Вам доведеться відмовитися від продажу авто або істотно поступитися в ціні.

Намагаючись продати автомобіль за оголошенням або на ринку, Ви ризикуєте позбутися грошей, причому статися це може самими різними способами: від вручення Вам «ляльки», тобто пачки паперу під виглядом грошей або фальшивих банкнот до банального пограбування, при якому можливе нанесення тілесних ушкоджень різної тяжкості.

Але, на жаль, далеко не завжди прийняті ними заходи ефективні: ті, хто полює за Вашими грошима — професіонали, відмінні психологи, і більшість жертв виявляють, що їх обібрали тільки тоді, коли вже надто пізно, і при цьому вони вже нікому і нічого не в силах довести. Звичайно, далеко не всі Ваші можливі покупці — шахраї і грабіжники, але ризик — великий.

  Кредитні історії пішли з чорних торгів - Новини Подій.

Але не всі безнадійно! Терміново продати автомобіль, отримавши за нього справедливу ціну і не турбуючись за власну безпеку, Ви можете у нас, в «Автовикуп-СПб»!

Дзвоніть нам за телефонами у Санкт Петербурзі або заповнюйте форму заявки на нашому сайті. Наші оцінювачі приїдуть до Вас, чесно і об’єктивно оцінять Ваш автомобіль і назвуть реальну, що не занижену ціну. Якщо ця ціна Вас влаштовує, Вам залишиться під’їхати в один з наших офісів в центрі і в південній частині Львова, оформити угоду і отримати гроші, які Ви зможете спокійно перевірити і перерахувати в приміщенні, що охороняється.

Корисні статті

Як дізнатися історію вживаного автомобіля

Покупка уживаного автомобіля завжди несе в собі певну частку ризику, оскільки особа, яка вирішує продати авто з пробігом, намагається ретельно приховати всі дефекти автомобіля, отримані ним при експлуатації або в результаті ДТП. Особливо нелегко Вам доведеться в тому випадку, якщо Ви ще ніколи не купували старий автомобіль і під враженням від сяючого чистотою і блиском автомобіля в поєднанні з дуже низькою ціною Ви вже готові придбати його і намагаєтеся якнайшвидше сісти за її кермо.

  cgtr: Хазін і Алексашенко про кризу на Кіпрі і в Греції

Як зробити оцінку битого автомобіля

Кількість автомобілів на наших дорогах з кожним років збільшується все більше і більше, відповідно зростає і кількість аварій. Очікування компенсації за шкоду Вашому автомобілю можна очікувати протягом задоволеного тривалого часу, і часто найбільш оптимальним варіантом стає продати автомобіль. Терміновий викуп автомобілів повністю вирішує проблему очікування матеріальної компенсації і дозволяє вже досить незабаром обзавестися новим автомобілем.

Авто новини

Новинки автосалону в Лос-Анджелесі. Частина друга

Новий S-клас — Mercedes-Benz, найбезпечніший в історії

Яка буде зовнішність нового покоління флагмана серед седанів Mercedes-Benz S-class, люди, які цікавляться новинками автопрому, знали давно. Однак одного дизайну, щоб залучити настільки забезпечених покупців, буде замало. Однією з особливостей, в числі інших, нового S-класу буде стереокамера, що забезпечує огляд по периметру автомобіля на відстані 50 метрів.

Знаходять:

  • продаж авто срочно терміново
Categories: Без рубрики

Comments are closed.