Банки України

Уявні переваги кредитної картки.

Жити в кредит — добре. Практично всі так вважали до кризи. Тепер багато хто вже так не думають, бо з останніх сил платять за отриманими кредитами. Однак це стосується позик,оформлених у банку.

До кредитних картах ставлення зовсім інше. Це в деякій мірі престижно і статусно. Однак у виграші від використання клієнтом карткового кредиту залишається тільки банк. Посудіть самі.

Для банку видати кредитну картку без оформлення документів, без перевірки платоспроможності позичальника — звичайна справа. Навіть якщо власник картки не вчасно розплатиться, банк не буде сильно переживати. Через рік або два, коли боржник вже забуде про використаний і неповернення кредиті, банк згадає і почне вимагати свої гроші назад. І тоді вже з копійчаного неоплаченого позики вийде солідна сума, порівнянна з вартістю недешевої машини.

  Кредит в ощадбанку на освіту в Київі, навчання в кредит - кредит на освіту, кредит на освіту в ощадбанку, кредит на вищу освіту, кредит на навчання, освітній кредит - Фінанси, вклади, кредити - Фінанси, податки, бізнес - Виживання в Київі

Звичайно, крім фінансової сторони для власників кредитних карт є ще переваги негрошового характеру — свобода при покупках, впевненість в певній мірі спроможності.

Для багатьох кредитна карта сьогодні вважається чарівною паличкою-виручалочкою у важкій фінансовій ситуації. Перехопити гроші до зарплати, купити дорогу річ — це, безумовно, зручно.

  Аналітичний портал ринку кредитування в Росії, Відкриття кредитної картки

Культура накопичення власних коштів ніяк не приживається в нашому житті. Та й як накопичувати в нестабільної економічної ситуації, яка є зараз? Інфляція позначається на купівельній спроможності, ставки за вкладами, які пропонують банки, не покривають і половини інфляційного відсотка. А просто складати гроші до кращих часів може не кожен.

Ось і виходить замкнуте коло. Найсумніше в цій ситуації те, що кредитами більше користуються найменш забезпечені люди, щоб хоч якось поправити важке становище, і потрапляють при цьому в ще більшу кабалу.

  Кредитні Карти Categories Кредити в банках Новосибірська

Навряд чи держава допоможе в таких обставинах. Користуватися кредитною картою, чи ні, кожен повинен вирішити сам. Але обов’язково порахуйте спочатку всі фінансові втрати і нефінансові вигоди.

Схожі записи про банки:

Залишити коментар

Рубрики

Categories: Без рубрики

Comments are closed.