Банки України

Ось як це виглядає у нас? Приходить заявка «хочу, мовляв, іпотеку, але не впевнений, що хочу і не знаю на яких умовах можу». Наш андеррайтер дивиться анкету, параметри позичальника, зв’язується з ним і розповідає просвої враження від прочитаного.

прошу співробітників, щоб вони вказували не офіційні витрати зазначені банком, а реальні, виходячи з їх, співробітників, особистого досвіду. Різниця між декларованим банком витратами та реальними може бути помітною. Наприклад, банк пише «держреєстрація договору купівлі-продажу 1000 руб.» і скромно замовчує, що ще треба сплатити 18000 рублів за подачу / прийом пакета докуметов в для цієї самої держреєстрації. Хоча співробітники іноді заперечують і кажуть, що це додаткові витрати, які виникають за бажанням позичальника. Тобто можна не платити і робити все самим, але це ж зашибісь можна самому їздити з доками …

Але я відволікся. Так от. Обговорює, значить, іпотечний брокер з потенційним позичальником все-все-все і якщо позичальника запропоновані йому умови влаштували, то тут вже, будь ласка, на договір і за гроші далі поїхали. Хоча, гроші теж суворо за фактом схвалень, але не про це зараз мова.

  Автомобілі У Кредит> Автомобілі У Кредит Київ

А ось над чим я задумався? Над тим, що деякі компанії (а от не скажу які!) Беруть гроші за консультацію. Я зараз не намагаюся зайнятися популізмом в дусі «інформація має бути безкоштовна!», А хочу сказати, що не розумію їх. Тобто коли проводиться консультація за скільки-руб. і під час цієї консультації НЕ вказується назва банку в який з точки зору іпотечного брокера може піти позичальник — це я розумію. Ну, в Легкокредіт така консультація безкоштовна, але нічого негожого в платної консультації в тій компанії я не бачу.

Робота іпотечного брокера складається з допомоги в отриманні іпотечного кредиту, так? При цьому іпотечний брокер, завдяки своїй кваліфікації чи чужий хорошою базі даних (моє хіхі летить зрозуміло в чий город), володіє знаннями, що дозволяють в більшості випадків точніше підбирати банк, ніж це може зробити позичальник самостійно. Але мало вибрати банк, треба ще змогти там кредит отримати. Однак, про цей нюанс позичальник часто дізнається після того як йому відмовили / урізали кредит в тому банку, куди він подав самостійно і де все мало бути добре.

  Інформація - кредит з поганою кредитною історією, онлайн кредит, експрес кредит, швидкий кредит терміново, кредит без застави, кредит без поручителів, заявка на кредит, онлайн заявка на кредит, отримати гроші в кредит

Я хочу сказати, що робота іпотечного брокера — це не тільки вибір банку, а ще й фактична допомогу в процесі. Багато ж позичальники, які звернулися до іпотечного брокера, прагнуть витягнути з нього назву банку, а деякі придурки ще й намагаються втекти після цього при укладеному договорі. Так от, якщо іпотечний брокер заробляє на схвалення, то він сам же собі бізнес саботує, вказуючи банк при консультації за меншу суму. Тому що будь-які пояснення про користь брокера безвідносно від знання банку такий позичальник уже пропустить повз вуха. А розраховувати на його повернення після отримання ним самостійного відмови / урізання суми дещо наївно, хоча й таке може бути, але навіщо самому ж собі перешкоди створювати?

  Дам в борг без застави, Дам в борг, Позики грошей, Дошка оголошень

І кого, думаєте, не відбувся іпотечний позичальник буде звинувачувати в тому, що йому відмовили / урізали кредит в тому банку, куди іпотечний брокер направив на консультації по іпотеці? Себе, за те що не замовив повний цикл робіт або іпотечного брокера за «неправильний банк»? Ось-ось …

Ще немає відгуків

Залишити коментар

Підписатися на RSS

Про блозі

Мій Прес-портрет

Сподумени і дорогоцінні камені бутіка Нечувано

Останні коментарі

Сайт мого іпотечного брокера

10 випадково вибраних нотаток

Посилання

Хто онлайн?

Хмара міток

Categories: Без рубрики

Comments are closed.