Банки України

Все частіше хвиля релігійної нетерпимості накриває різні країни світу, включаючи Росію, лякаючи людей відгомонами Средневековья.Еще в 20-му столітті, в листі до друга Альберт Ейнштейн писав: « будь-яка релігія— це дитячий погляд на світ », маючи на увазі відкриття вчених того …

Результат буде виглядати так:

Хто захистить почуття атеїста і громадянина

Ще в 20-му столітті, в листі до друга Альберт Ейнштейн писав: «будь-яка релігія — це дитячий погляд на світ», маючи на увазі відкриття вчених того часу, які доводять, що ми не одні у Всесвіті і тим самим спростовують основні постулати будь-якої релігії. Сьогодні, коли космічними апаратами, за допомогою новітніх технологій передаються фізичні параметри об’єктів з інших планет, кожен з нас, все частіше, згадуючи заповіді Божі, проте розуміє, що саме від діяльності людини, в першу чергу, залежить все живе на планеті і приналежність до тієї чи іншої релігії, по суті, не має значення для збереження, як виявилося, «ніжною» планети — Земля.

В останній тиждень вересня в Держдуму був внесений законопроект про санкції за образу почуттів віруючих. У разі його прийняття відкрите міркування громадянина на метафізичні теми може стати для нього вельми непередбачуваним, аж до тюремного ув’язнення. Серед юристів не вщухають суперечки щодо правомочності такого законопроекту.

  гроші, куди вкласти гроші, банківський вклад, депозит, відсотки за банківським вкладом, ставки за банківськими вкладами, депозит до запитання, терміновий депозит, вкладення, стабільний дохід

У мене як юриста і громадянина викликала крайнє здивування ініціатива законодавчого органу влади країни, що є за Конституцією світською державою. Якщо в Росії відсутній закон з прописаними в ньому санкціями за образу почуттів атеїстів, то на якій підставі держава повинна захищати почуття віруючих і чому віруючі повинні мати перевагу перед атеїстами?

Згідно ч.2 ст.29 Конституції «Забороняється пропаганда соціальної, расової національного, релігійного переваги». При цьому, ст.19 Конституції гарантує рівність прав і свобод людини і громадянина незалежно від … ставлення до релігії. Порушення ж рівності прав і свобод людини і громадянина підлягає кримінальному покаранню згідно ст.136 КК РФ.

Згідно ст.28 Конституції «Кожному гарантується свобода совісті, свобода віросповідання … або не сповідувати ніякої …., мати і поширювати релігійні й інші переконання і діяти відповідно до них». Але якщо Конституцією РФ забороняються будь-які форми обмеження прав громадян за ознаками релігійної приналежності, то чому в суспільстві обговорюється законопроект, відкрито обмежує права атеїстів?

Ініціатори спірного законопроекту, запропонувавши санкції за образи почуттів віруючих, тим самим, як я вважаю, не тільки продемонстрували неповагу до основного закону країни, але і завдали серйозні моральні страждання атеїстам і їх почуттів! Згідно ч.2 ст.29 Конституції, «Не допускається пропаганда чи агітація, збуджуючі соціальну, расову, національну чи релігійну ненависть і ворожнечу».

  Банк або родичі: хто заплатить за борги померлого позичальника, Банки і банкомати України

Спірним же законопроектом пропонується, по суті, судити за реалізовані громадянином свободи і, зокрема, своє право, хоча ст.2 Конституції говорить: «Людина, її права і свободи є найвищою цінністю. Визнання, дотримання і захист прав і свобод людини і громадянина — обов’язок держави «. Так яким же чином міг з’явитися у світській державі законопроект, відкрито пропагує зверхність віруючих в Росії і знущання над почуттями атеїстів?

Ні в якому разі не бажаючи образити почуття віруючих, будучи однією з них, тим не менше, вважаю, що подібні законопроекти не тільки сприяють посиленню релігійної ненависті і ворожнечі, фанатизму і екстремізму, а й створюють загрозу істинної Вірі, а тому направлений не в захист почуттів віруючих, а проти як справжніх почуттів віруючих, так і атеїстів.

Будучи впевненою, що з моєю думкою згодні мільйони як віруючих, так і атеїстів, вважаю, що необхідно звернутися до Президента РФ, закликавши В.В.Путіна, як гаранта Конституції РФ, відповідно до ч.2 ст.80 вийти із законодавчою ініціативою щодо застосування санкцій до депутатів вищого законодавчого органу влади, відкрито продемонстрували неповагу до основного закону країни, до почуттів громадян і низький рівень своєї правової культури, що сприяють, тим самим, поширенню правового нігілізму в нашій країні, що веде до хаосу і до наростання безладу в Росії.

  Все про банки та банківські послуги - кредити, лізинг, вклади, рейтинг банків

Зліт вашої кар’єри починається на Viadeo!

Репутація онлайн починається з власного бренду

Хороша репутація онлайн — ключ до успішного працевлаштування

Разом з Viadeo ви можете більше!

Сталася помилка.

знаєте ви, що 58% наших користувачів отримують вигідну пропозицію про роботу не рідше одного разу на рік?

Для чого Viadeo?

знаєте ви, що 58% наших користувачів отримують вигідну пропозицію про роботу не рідше одного разу на рік?

Навіщо мені потрібен Viadeo?

Скільки відсотків західних компаній використовують для підбору управлінців ТІЛЬКИ соціальні мережі?

Чи правда, що 85% роботодавців перед тим, як зробити вам пропозицію, перевіряють ваш профіль у соціальних мережах?

Categories: Без рубрики

Comments are closed.