Банки України

Як активувати кредитну картку Ощадбанку та інших банків

Активація кредитної картки Ощадбанку — необхідна операція. Її потрібно проробити, щоб використовувати всі можливості кредитного продукту. Процес активаціїкарти нескладний, але при виконанні всіх операцій потрібно бути гранично уважним.

Кредитна карта видається в комплекті з запечатаним пакетом, в якому знаходиться персональний номер — ПІН-код. Цей номер необхідний, щоб проводити операції в банкоматах і терміналах. Іноді він потрібен, щоб оплатити якийсь товар або послугу в сервісному пункті або спеціалізованому магазині.

При отриманні кредитної картки обов’язково розпишіться на її зворотному боці (для цього виділена спеціальна рядок). Без підпису карта буде недійсною. Після отримання карти перевірте, чи правильно вказані ваші персональні дані на конверті.

  Медичний довідник Луганська - Жовчнокамянна хвороба лікування в Луганську, ліки від жовчнокам'яної хвороби в Луганській

Вставте картку в банкомат, розташовуючи її магнітною смугою праворуч і знизу. Потім виконуйте інструкції, які з’являтимуться на екрані банкомата. Для того, щоб активація кредитної картки Ощадбанку пройшла успішно, буде потрібно ввести ПІН-код.

При активації банкомат просить вказати знімається суму грошей, але знімати гроші зовсім не обов’язково. Досить провести будь-яку операцію, наприклад — дізнатися залишок на рахунку. Так ви уникнете оплати комісії за дію, яке вам зараз не потрібно.

Банкомат — основний, але не єдиний спосіб роботи з картами. У подальшому, якщо банк, в якому випущена ваша карта, надає вам таку можливість, ви зможете проводити операції не тільки через банкомат, а й через Інтернет. Таким чином, можна дізнатися баланс кредитної картки Приватбанк, оплатити комунальні послуги в Альфа банку тощо

  Як вибрати кредитну карту?, Товариство - Аргументи і Факти

Активація всіх карт проводиться по одній і тій же схемі. Тому, якщо ви не знаєте, як активувати кредитну картку Альфа банку, ви можете скористатися представленою вище інструкцією. Подібним чином можна також активувати кредитну картку Тинькофф і т.д.

І не забувайте: карти мають загальний спосіб активації, але їх можливості можуть сильно відрізнятися. Так, банк ВТБ 24 кредитні карти пропонує з мінімальною сумою позики 300 тисяч рублів, у той час, як Ашан — всього 100 тис. рублів. Відрізняються і інші параметри (процентна ставка, тривалість пільгового періоду і т.д.).

  Іпотека - головне не помилитися у виборі!, Агентство нерухомості Львова «Перше Іпотечне Агентство»

Написати коментар

Кращі кредити:

Новини

Знаходять:

  • как активировать карту ощадбанка
  • как активировать карточку ощадбанка
  • как активировать карточку ощадбанка через интернет
  • активація картки ощадбанку
  • как активировать карту ощадбанка через интернет
  • активировать карточку ощадбанка
  • активация карты Ощадбанка
  • как узнать активирована ли карта ощадбанка
  • как активировать карточку ощадбанка украины
  • Номер Ощадбанка по которому можно провести активацию кредитной карты
Categories: Без рубрики

Comments are closed.