Банки України

Одним з основних переваг, якими оперують банки, залучаючи клієнтів, є безпека коштів на рахунках. Кожен банк максимально можливо піклується як про ваші гроші, так і своїх, які видає в кредит. Саме тому (з міркуваньбезпеки) кредитні карти вимагають активації. Без неї знаходиться у вас в руках платіжний інструмент являє собою просто шматок пластмаси, за допомогою якого можна не тільки гроші зняти, але навіть баланс дізнатися.

Активація кредитної картки по телефону

Клієнту ОТП Банку, оформив кредит в магазині, після остаточного розрахунку може бути запропонована кредитка. За умови, що погашення заборгованості було ідеальним. Так ось таку кредитну картку активувати можна тільки в Контакт-Центрі ОТП Банку.

За допомогою телефонного дзвінка активується кредитна карта ЮніКредит Банку. Правда, цей спосіб не пріоритетний, а існує як альтернатива в тому випадку, якщо у клієнта виникають складнощі. Банк також попереджає, що в момент активації списується комісія за річне обслуговування.

На відміну від ЮніКредит Банку телефонна активація є обов’язковою для клієнтів «Тінькофф Кредитні Системи». Така міра прийнята у зв’язку з тим, що кредитні картки пересилаються кур’єром або поштою, а відділення у банку взагалі відсутні. Родзинка процесу в тому, що та ПІН-код клієнт дізнається в автоматичному режимі від оператора. Таким чином, захист подвоюється.

  алмазна біржа Тель Авів, машканти - банківська суду в Ізраїлі, Середній бізнес в Росії

Шляхом дзвінка в клієнтську службу підтримки активуються карти Альфа-Банку, Хоум Кредиту, Москомприватбанку, Російського Стандарту (тут вам одночасно відкриють рахунок і віртуальну карту, а також надішлють SMS з даними для активації мобільного банку та інтернет-банку) і багатьох інших .

Що потрібно врахувати, набираючи номер телефону? Перш за все, ви повинні пройти верифікацію. Говорячи простіше, співробітник буде встановлювати справжність вашої особистості. Тому приготуйтеся повідомити номер картки, ПІБ, кодове слово. А також можливі питання про прописку, датою народження і т.д.

Активація кредитної картки у відділенні банку

У принципі, цей спосіб універсальний. Яким би чином не здійснювалась розглянута процедура, клієнт завжди може прийти в банк і попросити допомоги (виняток — ТКС Банк). Звідти ж він зможе подзвонити в клієнтську підтримку, якщо, приміром, «пластик» активується тільки там.

  Іпотека без довідки про доходи, без підтвердження

Так, кредитні карти ОТП Банку, що видаються у відділенні, і активуються там же. А власник платіжного інструменту Банку Російський Стандарт пише заяву на активацію. При собі потрібно мати як саму кредитку, так і паспорт.

Введення ПІН-коду — ще один метод

Знову повернемося до ЮніКредит Банку. Активується кредитна карта цієї установи і шляхом вчинення будь-якої операції, яка вимагає введення ПІН-коду. Найпростіше це зробити в банкоматі, причому необов’язково знімати гроші — можна просто запросити баланс. Головне, щоб був введений ПІН. Зручність у тому, що операцію можливо здійснити в банкоматі будь-якого банку.

SMS-повідомлення

Не залишилися осторонь і можливості мобільного телефону. Активувати кредитну картку таким способом пропонує Москомприватбанк. Для цього потрібно відправити sms-повідомлення певного формату на відповідний номер. У тексті необхідно вказувати останні 4 цифри номера картки.

Автоматична активація

Не в перший раз серед загальних тенденцій виділяться Сбербанк: його кредитну карту активувати не потрібно! Відбувається це автоматично наступного після отримання «пластику» робочий день.

  Де взяти кредит для бізнесу

Інтернет

Цікаво, що такі банки, як Альфа-Банк, «Тінькофф Кредитні Системи» та інші, які надають послугу інтернет-банкінгу, все одно не дозволяють використовувати цей сервіс для активації, навіть якщо клієнт вже підключений до системи.

Додай перший коментар

Знаходять:

  • Як з допомогою банкомата приватбанку активувати карту ОТП банка за допомогою пін кода
  • Як з допомогою банкомата приватбанку активувати карту ОТП банка
  • як активувати кридитну картку привіт банка
  • як активувати кредитну карту русский стандарт в украине
  • як активувати кредитну карту отп банка
  • ЯК АКТИВУВАТИ КРЕДИТНУ КАРТКУ укрсоцбанк
  • як активувати карточку отп
  • Як активувати картку юникредит
  • як активувати картку юнікредит банку
  • як активувати картку укрсоцбанк
Categories: Без рубрики

Comments are closed.