Банки України

Як дізнатися заборгованість по кредиту

Чому у когось може виникати питання по наявності заборгованості по споживчому або іпотечним кредитом, адже здавалося б — все просто: є графік погашення і якщо від ньогоне відхилятися, ніяких спірних ситуацій виникати не повинно. Якщо допустив прострочення — заплати заздалегідь встановлений штраф. Проте в житті все не так просто. У статті ми розповімо, як дізнатися чи є у Вас заборгованість по кредиту в банку, як подивитися яка її сума і чим загрожує прострочена заборгованість.

Якщо Ви не внесли черговий платіж, приготуйтеся до численних комісіям і штрафів, 2 пропущених підряд платежу — готуйтеся до збільшення пені в 2-3 рази. Але складно уявити ситуацію, при якій банк дозволить Вам про це забути. Якщо відбулася затримка платежі, співробітники банку відразу ж зв’яжуться з Вами. Хоча комісії складають вагомий відсоток заробітків банку, виплачений вчасно кредит — все ж краще. Але бувають ситуації, коли Ви вчасно вносите платежі, а борг не зменшується. Що ж це таке?

Комісії платіжних систем. Банки пропонують сьогодні багато варіантів погашення заборгованості — власні і сторонні банкомати, відділення банку, платіжні термінали, інтернет-банк і т. д. Причому якщо погашення через банкомат банку відбувається без комісій , то термінал цілком може списати з Вас додаткові 3%. В результаті платіж буде не повним, а банк нарахує штраф — у кілька разів більше, ніж ті 3 рублі, які забрав термінал в рахунок комісії.

  Де отримати автокредит у Львові - Де взяти кредит - в Львові?

Час — гроші. Якщо Ви належите до числа тих, хто робить все в останній момент, ризикуєте опинитися в числі боржників. Банківський переказ може займати до 3-х робочих днів, а це означає, що своєчасний платіж виявиться простроченим, а за ним підуть відповідні комісії і штрафи.

Додаткові послуги. Власники кредитних карт часто дивуються, що фактичний кредитний ліміт виявляється менше обіцяного. Причина тому — комісії за річне обслуговування, смс-інформування та інтернет-банк, які списуються в перший же день з балансу карти. Ось і виходить, грошима ще не скористалися, а вже повинні.

Загублені платежі . Буває й таке, що платіж Ви відправили, а банк його не отримав. Помилки оператора, невірно зазначені реквізити, збій системи — причин знайдеться мільярд. Порада одна — зберігайте чеки і перевіряйте розмір заборгованості.

Якщо сума, яку Вам називають, здається більше, ніж повинна бути, попросіть підготувати для Вас виписку про рух коштів по позичковому рахунку та довідку про залишок заборгованості за кредитом і звірте ці документи зі своїми даними. Якщо Ви з чим то не згодні, пишіть заяву в банк, прикладаючи до нього копії чеків та квитанцій. Якщо помилка сталася з вини банку, розмір боргу буде переглянутий.

  Металеві вклади Ощадбанку

У нашій країні страх перед висячим кредитом є навіть у тих, хто ніколи в банки не звертався. У народі активно курсують чутки про те, як кредити беруться за підробленими документами, а жертва ні про що не знає до тих пора, поки одного разу не отримує повістку до суду або дзвінок від судових приставів. Шахраї діють у змові з співробітниками банків і ситуація виходить дуже неприємна. Багато банків тепер в обов’язковому порядку записують підписання договору на відео, щоб надалі можна було розібратися, хто винен і що робити. Якщо таке все-таки відбулося, закон на Вашому боці — тому відразу йдіть в поліцію і пишіть заяву.

Щоб не потрапити в неприємну ситуацію через непорозуміння, не зайвим буде перевіряти наявність до Вас претензій на сайті судових приставів (www.fssprus.ru). Це корисно робити перед поїздками за кордон, щоб не залишитися на кордоні через неоплачений штрафу в 100 рублів або кредиту, про який Ви не підозрюєте.

Перед зверненням за кредитом, перевірте свою кредитну історію. Зробити це онлайн поки не так просто, доведеться розшукувати код суб’єкта і кредитне бюро, в якому може зберігатися Ваша історія. Простіше зробити це через банк або кредитного брокера.

  Кредит на ремонт, Форум: будинок і дача

Закінчити хочеться на тому, що такі ситуації все ж рідкість. Це кримінальний злочин. Та й банки постійно посилюють заходи за посвідченням особи. Тому жити в страху не потрібно, а от перевіритися зайвий раз на сайті судових приставів не завадить.

Скільки Ви втрачаєте, якщо не користуєтеся cash back карткою? Вершина консьюмеризма — cash back карта. Що це таке, скільки можна заробити, якщо здійснювати всі регулярні покупки за кредиткою, і які банки виявилися самими щедрими на кеш бек? Карта з функцією кеш бек була придумана в самій споживчої країні світу — США в 80-х, з метою змусити американців ще більше витрачати, тим самим збільшуючи прибуток банків і рітейлерів …

Лора Файнзільберг: МігКредіт — інноваційна компанія Як оцінюють позичальника в мікрофінансових організаціях, кому відмовляють і як працюють з боржниками, а також про те, що нового з’явилося в МігКредіт за останній час. На ці та інші питання відповідає генеральний директор, голова правління компанії МігКредіт Лора Файнзільберг.

Знаходять:

  • перевірити наявність кредитів
  • прострочена заборгованість по кредиту це
  • ЯК ДІЗНАТИСЯ яка заборгованість за кредитною карткою
Categories: Без рубрики

Comments are closed.