Банки України

Ніжегородка Ольга Самойлова продовжує свої курси підвищення фінансової грамотності. Нагадаємо, минулого разу вона розповіла про те, як правильно вибрати банк і внесок , взяти іпотеку і непрогадати , а також використовувати всі технічні засоби (термінали, комп’ютер, телефон) для того, щоб оплатити послуги ЖКГ або покласти гроші на мобільник.

— Добрий день, сьогодні ми поговоримо про споживчі кредити. Багато хто з моїх знайомих цураються їх, розповідають неймовірні історії про різні приписки в договорах і незрозумілі надбавки. А от у нашій сім’ї ставлення до споживчих кредитів схвальне. Ми і ремонт у квартирі за допомогою позики в банку робили, і у відпустку якось «в борг» їздили. Ось і весілля нашого старшого сина влітку збираємося «зіграти в кредит». Як каже мій чоловік: «Я краще куплю машину в кредит і будуть на ній їздити, ніж збирати на неї роками. Краще зроблю ремонт на позикові гроші, ніж буду жити в халупі ».

Головне правило — сім разів відміряй, один раз піди в банк. Перш ніж взяти споживчий кредит, вивчіть всі умови його надання. Для початку ознайомитися з ними можна на сайті, а потім зателефонувати. Що треба знати:

  Кредит без довідки про доходи - зручно ... але за все треба платити

— Процентна ставка. Протягом року вони можуть змінюватися в залежності від ставки Центробанку і різних акцій банків. Найчастіше це буває перед якимись значущими датами. У результаті можна дуже сильно заощадити.

Наприклад, з 1 грудня в Ощадбанку стартувала НОВОРІЧНА АКЦІЯ за споживчими кредитами — ставки знижені. У грудні поточного року і січні 2013-го кредит в Ощадбанку можна оформити на вельми вигідних умовах зі зниженою відсотковою ставкою — від 13,9% річних!

— Умови надання кредиту та його різновиди (наприклад, під заставу нерухомості, без забезпечення, під поручительство фізичних осіб). Залежно від різновиду відрізняються і процентна ставка, і терміни видачі, та сума. Виберіть для себе найбільш прийнятний. В Ощадбанку, до речі, споживчий кредит можна взяти платоспроможним громадянам у віці від 21 року, молодим людям — від 19 до 20 років.

Мінімальні терміни розгляд кредитної заявки — до двох робочих днів. А для клієнтів, які отримують заробітну плату через Ощадбанк, заявка на споживчий кредит без забезпечення розглядається дуже швидко — до двох годин. Розмір кредиту залежить від платоспроможності. При розрахунку банк враховує всі види доходу, який клієнт отримує відповідно до законодавства. При видачі споживчого кредиту під поручительство — також враховується дохід подружжя.

  Автоімпорт - Оформлення автокредиту

При отриманні кредиту важливі ваш стаж, вік та інші особисті дані. Все це краще уточнити по телефону. Стандартні умови: мінімальний стаж — 6 місяців і 1 рік за останні 5 років, для учасників зарплатних проектів — 3 місяці.

— З’ясуйте, які документи вам знадобляться для отримання кредиту. Знову-таки зупинюся на Ощадбанку, бо там пакет документів мінімальний: паспорт, документ, що підтверджує дохід (2-ПДФО або довідка за формою банку) і трудову зайнятість (виписка з трудової книжки), а тим, хто отримує зарплату або пенсію на рахунок , відкритий у банку, споживчий кредит без забезпечення можна отримати за паспортом.

— Ще одна важлива деталь — умови погашення кредиту. Куди вам треба буде вносити платежі, чи багато філій банку у вашому місті, чи можна це зробити через термінали та Інтернет. У Ощадбанку в цьому плані є найважливіша перевага — широка мережа філій, а також можливість погашення через Ощадбанк Онл @ йн. І це для нашої родини ще один «плюсик» на вагах на користь саме цього банку.

  Де вигідніше і краще взяти автокредит?

— Уважно читайте договір, особливо те, що написано дрібними літерами під основним текстом. Перегляньте всі посилання під «зірочками», цифрами. Там, буває, ховаються важливі дані, різні комісійні збори. Але скільки ми брали кредити в Ощадбанку, комісії були відсутні, в тому числі за дострокове погашення кредиту.

— І останнє — не бійтеся задавати питання, не бійтеся виглядати неосвіченим і непросунутого. Співробітник банку прекрасно розуміє, що перед ним не фінансовий аналітик, а проста людина.

Новини змі
Шановні читачі!

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти будь-які повідомлення з форуму без пояснення причин. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень. Думка автора повідомлення може не збігатися з думкою редакції.

Новини змі
Реклама

Ваша активність

Налаштування

Світлана

Новини змі
Новини змі
Categories: Без рубрики

Comments are closed.