Банки України

Як користуватися банкоматом Ощадбанку.

Кількість володарів банківських карт Ощадбанку росте з кожним днем, але далеко не всі знають і вміють користуватися банкоматом. Як користуватися банкоматом Ощадбанкунедосвідченій людині? Адже витрачати свій час і пояснювати новачкові правило користування банкоматом мало хто захоче, а якщо намагатися вивчити самому методом проб і помилок, то це займе чимало часу. А якщо у банкомату стоїть ціла черга? Тоді вже через кілька хвилин ви почуєте позаду себе купу невтішних відгуків.

Саме тому ми і написали інструкцію про те, як правильно користуватися банкоматом Ощадбанку Росії. Насправді немає нічого складного. Отже, ось для банкоматів Ощадбанку інструкція максимально докладна. Спочатку потрібно знайти банкомат Ощадбанку. По Росії їх десятки тисяч і знайти найближчий не складе труднощів. Крім того всі банкомати Ощадбанку виділяються на загальному тлі своїм зеленим кольором. Звертайте увагу і на напис «Ощадбанк», інакше, покладаючись тільки на колір, можна скористатися банкоматом «чужого» банку, який візьме комісію за операцію. Знайшли «свій» банкомат? Тепер підійдемо і вставимо нашу банківську карту.

  РУССЛАБВАНК ": Система CONTACT успішно завершила серію заходів.» Новини компаній »Новини» RB.ru

Стоп. Тут у багатьох виникне резонне питання — а яким боком вставляти картку в банкомат? Досить запам’ятати, що карта вставляється в банкомат лівою стороною вперед так, щоб магнітна стрічка опинилася внизу. Тобто тримаєте карту прямо перед собою магнітною смугою вниз так, щоб зазначені на карті ІмяФамілія і термін дії не були перевернуті «догори ногами». Тепер лівою стороною вставляємо картку в банкомат. У багатьох банкоматах щілину для вставки карти додатково підсвічується і блимає.

Після вставки карти вам буде запропоновано ввести пін-код. Це код з чотирьох цифр, які даються в конверті при отриманні картки. Введіть цифри пін-коли за допомогою клавіатури та натисніть клавіжу «ВВЕДЕННЯ». Все подальше можна описати однією фразою — уважно читайте написи на екрані банкомату і вибирайте потрібні дії. До речі, з кнопками вибору теж іноді виникає питання. Зазвичай в головному меню на екрані банкомату розташовано кілька елементів і незрозуміло, як вибрати один з них. Запам’ятайте — клавіатура для цього не використовується. Щоб зробити вибір, потрібно або натиснути на кнопку на самому екрані (для нових банкоматів з сенсорним екраном), або натиснути на кнопку розташовану поряд з екраном біля потрібного пункту меню. На старих банкоматах з боків екрану розташовується по 4 клавіші, яким і відповідають пункти меню.

  Як захистити воду від забруднення :: Культура і суспільство ::: як просто зробити все

Розглянемо, наприклад, операцію зняття готівки в банкоматі Ощадбанку. Вставили карту, ввели пін-код. Потім у головному меню необхідно вибрати пункт «Зняття готівки» або «Операції з готівкою» -> «Зняття готівки» або «Видача готівки» & # 8212; називатися цей елемент може по різному в кожному банкоматі. Потім банкомат пропонує вибрати одну із стандартних сум або ввести власну. Для вибору однієї з пропонованих сум можна скористатися кнопками з боків екрану (або натиснути на саму суму для нових банкоматів з сенсорним екраном), а щоб ввести власну суму, необхідно вибрати відповідний пункт меню і ввести з клавіатури необхідну суму. Потім «ВВЕДЕННЯ». Далі банкомат зазвичай запитує, чи потрібно друкувати чек. Якщо вам потрібен чек після закінчення операції — вибирайте «Так». Після цього банкомат збере необхідну суму, поверне карту і після того, як ви заберете карту, видасть гроші. У нових версіях банкомату останні пункти можуть відбуватися інакше — банкомат видасть гроші і запитає, чи необхідно виконати ще які-небудь операції з карткою. Вибирайте «НІ» і банкомат поверне вашу банківську карту.

  MANGO - строковий викуп автомобілів Київ, продаж та викуп кредитних автомобілів, швидко продати кредитний автомобіль і машину в Київі

Ось як користуватися банкоматом Ощадбанку. Перший раз, можливо, ви будете довго стояти і розбиратися з пристроєм цієї «грошової машини», але зате згодом будете легко вибирати потрібні операції. Рекомендуємо для першого знайомства з банкоматом вибирати найменш завантажене час, щоб не збирати за собою черги роздратованих людей.

навігація

Знаходять:

  • як зняти гроші з банкомату ощадбанку
  • як користуватися банкоматом ощадбанку
  • як користуватися банкоматом
  • Як користуватися карткою ощадбанку
  • Як користуватись банкоматом
  • правила пользования банкоматом ощадбанка
  • меню банкомату ощад банку
  • як користуватися банкоматом ощадбанка
  • як користуватися банкоматом відео
  • Як користуватися банкоматом ощад банку
Categories: Без рубрики

Comments are closed.