Банки України

Ви вже зараз можете читати повідомлення на форумі, а якщо хочете стати активним учасником, то можете зареєструватися. Процедура реєстрації займе кілька хвилин, і дозволить Вам задавати питання, коментувати і відповідатиу темах, відправляти особисті повідомлення, а також отримувати повідомлення про відповіді. Ми підтримуємо на форумі приємну, дружню і комфортну атмосферу, тому до порушників правил ставимося дуже строго.

Що таке «дорожній чек»? Більшість наших клієнтів, при виїзді за кордон, стикається з потребою в купівлі дорожніх чеків. Більше того, багато хто з них навіть не підозрюють про їх існування! Для того, щоб таке незнання не переросло в проблему, ми пропонуємо прочитати даний розділ, підготовлений для наших клієнтів. Думаємо, що інформація про те, що таке «дорожній чек», де і які чеки можна купити, а також, навіщо вони взагалі потрібні, заощадить Ваш час перед поїздкою …

Дорожній чек — це грошове зобов’язання випустила його компанії або банку виплатити зазначену в чеку суму тому власнику, зразок підпису якого проставляється на дорожньому чеку у момент його продажу. При пред’явленні до оплати власник повинен повторно розписатися на чеку. Оплата дорожнього чека проводиться при ідентичності підписів. Емітентами дорожнього чека можуть бути комерційні банки, інші кредитні та фінансові інститути, туристичні організації. Дорожній чек виступає як засіб оплати товарів і послуг, рівноцінне готівці і кредитних картках.

Дорожні чеки зовні дуже нагадують звичайні паперові гроші. Вони друкуються на спеціальному папері, що має кілька ступенів захисту. Чеки цих платіжних систем можна перевести в готівку за кордоном у відділенні практично будь-якого банку, при цьому готівку ви отримаєте негайно. При купівлі дорожніх чеків, а в деяких країнах — при пред’явленні чеків до оплати, з Вас буде утримана комісія. У ряді країн чеки можна пред’являти до оплати безпосередньо в офісах платіжних систем.

  Мій Банк у Воронежі: Адреси, телефони, режим роботи. - Банківський форум. Форум про банки. Обговорення кредитів, вкладів, банківських карт.

Дорожні Чеки, випущені ВІЗА, визнаються і приймаються в мільйонах магазинів, готелів і ресторанів по всьому світу. Чеки ВІЗА забезпечують фінансову гнучкість, безпека і зручність — вони більш надійні, ніж готівка, і термін їх дії не обмежений.

Ви зможете обміняти Дорожні чеки ВІЗА на місцеву валюту в більшості банків, обмінних пунктів і готелів. Дорожні чеки ВІЗА також забезпечать Вам переведення в готівку без сплати комісійних (за винятком випадків, коли діють державні обмеження) більш ніж в 1500 відділеннях Сітібанк по всьому світу. У Сполучених Штатах Ваші чеки ВІЗА будуть незмінно прийматися до оплати нарівні з готівкою в установах роздрібної торгівлі, так що Вам не буде потрібно обмінювати Ваші доларові чеки заздалегідь. Здача на чеки буде видаватися готівкою.

Дорожні чеки Thomas Cook вже давно завоювали своє місце на ринку безготівкових розрахунків і користуються великою популярністю у мандрівників. Крадіжка або втрата дорожніх чеків не тягне за собою втрату самих грошових коштів. А відновити загублені чеки дуже просто, зателефонувавши до сервісного центру Thomas Cook з будь-якої точки світу в будь-який час доби.

  Кредит за паспортом: Запитання, Відповіді:

Як і готівкові гроші, дорожні чеки Thomas Cook є безстроковими — Ви можете зберегти їх до наступної поїздки або перевести в готівку. Купувати дорожні чеки рекомендуємо у валюті країни призначення, щоб не втратити частину грошових коштів з-за зміни курсу валют. Якщо придбані Вами дорожні чеки загубляться або будуть викрадені, то компанія Thomas Cook, як емітент чека відшкодує їх номінальну вартість. Якщо Ви виявите свої чеки, оголошені загубленими або вкраденими, Ви зобов’язані негайно повернути їх емітенту, а також надавати йому будь-яку інформацію, яка може допомогти знайти втрачені чеки. Усі суперечки та розбіжності, які можуть виникнути у зв’язку з продажем дорожніх чеків, підлягають розгляду в судових органах в країні перебування емітента.

Дорожні чеки досить прості у користуванні, це дозволить Вам легко і швидко обміняти їх на готівку в будь-якій точці світу. При оформленні чеків, Ви підписуєте кожний з них. Коли Ви побажали скористатися ними, Ви просто повинні будете підписати їх вдруге. Ви можете бути впевнені, що дорожні чеки позбавлять Вас від зайвого занепокоєння, оскільки у разі, якщо Ваші чеки будуть втрачені або вкрадені, вони зазвичай дуже легко замінюються. Якщо після повернення з подорожі, у Вас залишилися невикористані дорожні чеки, Ви можете зберегти їх до Вашого наступного подорожі, термін їх дії необмежений.

  Квартира з Уралпромбанком

Все, що Вам потрібно — це обміняти чеки на місцеву валюту в найближчому до Вас банку або бюро обміну. Проте, в деяких країнах, Вам навіть не треба обмінювати їх. Будь-який ресторан, готель чи магазин, що демонструє знак компанії — емітента дорожніх чеків, прийме їх в оплату за послуги замість готівки.

В Україні не тільки перераховані банки працюють з дорожніми чеками, але ще й: «ОТР Банк», «Укрсоцбанк», «Родовід Банк», «Укргазбанк», «Укооспілка», «Надра Банк», «Кредитпромбанк» і » Фінанси та Кредит «.

Тарифи на придбання дорожніх чеків у названих банків на червень 2010 — у всіх з парою винятків — 1%. Є один банк, який пропонує нижче (що б не робити реклами, я напишу тільки, що він знімає комісію лише 0,7%, а в інеті ви й самі все знайдете). І є один банк, який пропонує комісію вище — 1,5%.

Знаходять:

  • обміняти дорожні чеки ощадбанк
  • Сітібанк дорожні чеки
Categories: Без рубрики

Comments are closed.