Банки України

Як оформити автомобіль у лізинг

Такий банківський продукт як лізинг, прийшов до Росії порівняно недавно і був доступний виключно для юридичних осіб. З плином часу сфера застосування фінансової послуги розширюваласяі тепер індивідуальний підприємець або звичайне приватна особа також можуть оформляти машину в лізинг.

Принцип лізингу — це дуже тривала оренда транспортного засобу з поступовим викупом її основної вартості. Після закінчення термінів виплат, машина переходить в руки орендаря. Дана фінансова операція вигідніше класичного кредиту, оскільки процентна ставка тут мінімальна і враховується амортизація авто.

Потім вже можна вибирати підходящий варіант машини у компаній-партнерів фінансової організації, враховуючи рівень сервісу і природно ціну. Лізингодавець часто в якості додаткових документів може попросити виписки з банківських рахунків за останній рік, довідки про відсутність заборгованостей перед пенсійним фондом та податковою і т д. загалом, документи, що доводять вашу благонадійність. Не забудьте про перший внесок — як правило, це від 10 до 30 відсотків ринкової вартості машини. Підписується договір вивчайте ретельно, особливу увагу, приділяючи виносках і дрібним шрифтом. Ну і природно після підписання документації справно виконує взяті на себе зобов’язання.

  Кредит на освіту, другу вищу освіту кредит, Кредит швидкого приготування

Автокредитування є одним з найбільш перспективних напрямків діяльності фінансових організацій в Росії. Вітчизняний ринок пропозицій позик для машин зараз не насичений як у Європі, відповідно є великий потенціал зростання. Для російських автолюбителів конкурентна боротьба за клієнта є благом, оскільки

  МЕБЛІ НА ЗАМОВЛЕННЯ в розстрочку (в кредит). Всі меблі на замовлення м'які та корпусні з Білорусії. Приймаємо замовлення на меблі в розстрочку (кредит) у меблевому салоні 'ЛоранМебель'.

Кредит на автомобіль — вихід для тих, кому конче потрібна машина, але немає можливості її придбати її за власні кошти. Розстрочка є одним з видів кредитування, що допомагає позичальникові отримати необхідний товар. Зі збільшенням числа банків та інших фінансових організацій

У деяких випадках терміново необхідна машина, а свого транспортного засобу немає. У даній ситуації виходом може стати прокат автомобіля. Природно, оренда авто коштує набагато дешевше, ніж послуги таксі, особливо якщо має бути тривала поїздка.

Страхові компанії є тими організаціями, де можна оформить поліси страхування від збитку і угону. Страховику необхідно надати достовірну інформацію про ваше транспортному засобі, оскільки в іншому випадку в обслуговуванні може бути відмовлено.

  Автокредит - Як вибрати кредит? - Автокредит

Вибирати такий важливий елемент автомобіля необхідно ретельно і виважено. Що необхідно знати перед покупкою акумулятора для машини? Кожна АБ, якщо вона вироблена в Росії чи ввезена із закордону, повинна відповідати всім вимогам державного стандарту 959-2002. Переконайтеся, що на виробі

Categories: Без рубрики

Comments are closed.