Банки України

Як оформити іпотечний кредит і при цьому заощадити

Як оформити іпотечний кредит і при цьому заощадити

Словосполучення «іпотечний кредит» завжди асоціюється з додатковими витратами. Хтось і зовсімвважає за краще називати іпотеку «кабалою» і навідріз відмовляється вступати в «довічне рабство».

Насправді, все не так страшно, якщо підходити до вирішення питання детально. Фахівці стверджують, що перш ніж, брати іпотечний кредит, необхідно розібратися в тому, за що саме платять позичальники. Повірте, коли Ви отримаєте відповідь на це питання, перспективи, пов’язані з оформленням іпотечного кредиту, здадуться Вам набагато більш райдужними, ніж було раніше.

Отже, почнемо з того, що витрати позичальника не закінчуються на виплаті відсотків по кредиту. Серед так званих додаткових витрат, тобто витрати обов’язкові і необов’язкові. Почнемо з обов’язкових витрат, яких, як не старайся, уникнути не вийде, адже вони передбачені законом «Про іпотеку». У обов’язкові витрати входить проведення незалежної оцінки об’єкта нерухомості, а також страхування від ризиків і пошкоджень об’єкта нерухомості, який позичальник набуває.

  Анжеро-Судженськ де взяти гроші швидко Дельтакредит, Анжеро-Судженськ крідіти за паспортними даними Уральський банк.

Запитаєте, навіщо це потрібно, ми відповімо, що незалежна оцінка — це процедура, необхідна для того, щоб банкіри могли вірно оцінити якість застави і зробити висновок про те чи є даний об’єкт достатнім забезпеченням кредиту. Швидше за все, вам підкажуть в банку до якого оцінювачу краще звернутися, адже у кожного банку є свій власний перелік акредитованих оціночних компаній.

Що стосується страхування від ризиків, то це стаття витрат повністю відповідає інтересам позичальника. Страхування — це захист майна на випадок виникнення будь-яких непередбачених обставин, в результаті яких можуть постраждати та квартира або будинок, які він придбав за іпотекою. Адже, позичальник залишиться повинен грошей банку навіть у тому випадку, якщо він позбудеться свого нового житла. Погодьтеся, перспективи не особливо райдужні? За наявності страховки, позичальникові не доведеться платити за житло, якого вже немає.

  Кредити Сбарбанка Росії. Як отримати кредит Ощадбанку? Ощадбанк - Кредити та Банки

Однак напевно банки запропонують своїм клієнтам і додаткові статті витрат, такі як плата за страхування життя і за збереження працездатності позичальника, плата за страхування відповідальності позичальника, а також різні одноразові комісії та багато іншого. Кожен банк формує власний перелік таких витрат і тому немає нічого дивного в тому, що якісь банки попросять з Вас, наприклад, комісію за випуск та обслуговування розрахункової карти, а якимось банкам це буде абсолютно ні до чого.

Позичальник у повному праві відмовитися від необов’язкових пунктів страхування. Однак не варто забувати про те, що якщо, позичальник відмовиться від додаткових виплат, банк може підняти ставки по кредиту. Робиться це не з шкідливості, а з метою, просто напросто, зменшити власні ризики.

Таким чином, страхування різних іпотечних зобов’язань, як це не парадоксально, дозволить заощадити Вам гроші, а не навпаки, розорить. До того ж потрібно пам’ятати про те, що підвищення іпотечної ставки не дає ніякої вигоди позичальнику, тільки лише додаткові витрати. Якщо ж позичальник вибирає з додаткових витрат, ті, які можуть надати йому страховку, то він, таким чином, захищає себе від багатьох непередбачених ситуацій.

  Іпотека, кредит на нерухомість

Вибір за Вами, в будь-якому випадку, якщо у Вас є питання щодо максимально вигідного оформлення іпотечного кредиту, Ви можете задати їх фахівцям нашого порталу http://52realty.ru/zadai_vopros/?i=8&a = questList & iQ = 22.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.