Банки України

NetExchange.su Вигідний обмін валют

Рубрики
Нові записи
Вигідний бізнес
Цікаві записи

Як оформити іпотечний кредит з використанням материнського капіталу?

На придбання житла материнського капіталу недостатньо, але цю суму коштів можна направити як перший внесок за іпотечною позикою. Тим паче, що згідно з російським законодавством материнський капітал направляється на виплату іпотечного кредиту ще до закінчення терміну з моменту народження другого малюка (до 3 років) …

З’явилася можливість направити даний капітал на збільшення грошової суми, необхідної для купівлі квартири. Встановлено, що зменшення першого внеску значно підвищує для населення доступність придбання нерухомості.

До суми іпотеки, видаваної банківською організацією, можна додати материнський капітал. У такому випадку можна придбати більш дороге і, отже, більш якісне житло. Крім того, витрачати грошові кошти можна на поліпшення умов проживання, оплату послуг в галузі освіти або збільшення накопичувальної пенсії.

  Який кредит взяти: види кредитів, їх переваги та мети використання

Нагадаємо, що материнський капітал є формою державної підтримки, призначеної мешканкам Росії при народженні другої дитини. Урядом щорічно індексується сума материнського капіталу. Так, порівняно з 2007 роком він збільшився більш ніж в половину.

Загалом, використання материнського капіталу можливо тільки, коли вік дитини досяг 3-х років, але тут існують винятки. Так, при виплаті іпотечних позик і відсотків по них допускається звертатися за капіталом раніше зазначеного періоду.

Потрібно відзначити, що не всі банківські організації бажають працювати з материнським капіталом, відповідно, вибираючи іпотечну програму, враховуйте даний фактор. За спеціальною програмою банком Дельтакредит пропонується оформлення іпотечної позики з найменшим першим внеском (5%) за умови, що позичальники мають сертифікат на маткапітал, а самі грошові кошти перерахувати банку на часткову виплату кредиту протягом 1 року з моменту надання позики.

  Як закласти житло

В Ощадбанку і ВТБ 24 даний капітал також може бути використаний як початковий внесок. Позичальнику для отримання іпотечного кредиту теж необхідно надати сертифікат та довідку про залишок материнського капіталу.

З даних Пенсійного фонду випливає, що серед всіх потреб, на які жителі Росії вважають за краще використовувати маткапітал, на першому місці знаходиться саме погашення іпотеки. Друге місце займає індивідуальне будівництво. Витрати на навчання та переведення коштів на підвищення накопичувальної пенсії користуються мінімальним попитом …

  Вибрати кредит: Пільговий період кредитування - банківські картки.

Якщо нема чого жерти, потрібно займатися тим, що приносить гроші негайно, без витрат. А ось після придбання впевненості, що сім’я голодувати не буде, треба знайти ті приємні речі, які подобаються саме тобі.

Читайте ще цікаві статті:

Відео: Правда про Форекс!
Введення / Висновок електронних валют
Інвестуй вигідно!
Додайте свою рекламу!
Categories: Без рубрики

Comments are closed.