Банки України

Як оформити молодіжний кредит на житло

У 2010 році заплановано виділення для молодіжного кредитування 70 мільйонів гривень, з них у липні вже виділено кошти в розмірі 1,4 мільйонів гривень. Таким чином,відновлено систему фінансування програми молодіжного будівництва.

«Отримати молодіжний кредит може сім’я, яка, перш за все, потребує поліпшення житлових умов, тобто стоїть на черзі в органі місцевого самоврядування, один з членів сім’ї повинен бути не старше 35 років включно. Безумовно, така сім’я повинна бути платоспроможною, щоб мати можливість повернення кредиту. А також ряд інших не настільки значних умов, про які можна дізнатися, звернувшись до регіонального управління «, — про це розповів Голова Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін.

Як повідомив Л.Рисухін, перевага віддається, перш за все, сім’ям з дітьми, сім’ям, які мають більш значний період стану в черзі на отримання житла, перевага віддається молодим вченим, спортсменам, які досягли високих результатів. Це всі коефіцієнти, які визначають місце людини в рейтингу.

  Як НЕ переплатити, купуючи автомобіль в кредит

Нагадаємо, У 2009 році на програму пільгового кредитування коштів з державного бюджету не виділялося. Через недофінансування в 2009 році заборгованість перед позичальниками комерційних банків склала 62700000 гривень. Затримка з виплатами в цьому році сталася у зв’язку з прийняттям Держбюджету в квітні місяці. У травні були проведені консультації, а самі виплати почалися з 14 липня, коли Фонд перерахував на виплати з частковою компенсацією 32500000 гривень.

  Як отримати кредит під заставу нерухомості в банку

Відновиться взяточніство. Платоспроможні й самі можуть купити. І хто такі платоспроможні … адже зарплати приблизно однакові. Ми 10 років простояли, вже і вік не підходить, не дали вчасно хабар. Чергова нажива для кабінетніков.

Сергій Тігіпко — український фінансовий і політичний діяч. Сергій Ленідoвіч пoзіцінірует себе як демoкратіческoгo політика. Тігіпко вміє бути зручним і зрозумілим як для соратників, так і для опонентів. В. ..

Використання матеріалів будь-якого типу дозволяється за умови активної індексованою посилання на ubr.ua. Гіперпосилання має бути розміщена виключно в першому чи в другому абзаці тексту.

  Аналітичний метод управління активами Піфа

Знаходять:

  • як оформити молодіжний кредит на житло
Categories: Без рубрики

Comments are closed.