Банки України

Автокредит без початкового внеску

Автокредит без початкового внеску є прекрасною можливість отримати позикові кошти на купівлю нового автомобіля тим громадянам нашої країни, які не маютьможливості внести навіть десяту частину від вартості автотранспорту. Проте в 2011 році після настання другої хвилі світової економічної кризи багато банків Ростова значно посилили умови надання кредитних коштів, у тому числі і автокредиту без початкового внеску. Тепер позичальникові віддатися неабияк потрудитися, щоб відшукати банк готовий надати йому автокредит без первісного внеску . Адже більшість банківських установ наполягає на внесенні як мінімум 10-20% від вартості придбаного в кредит автомобіля. Але в деяких банківських установах і на сьогоднішній день існує послуга з надання автокредиту без початкового внеску, наприклад в Росбанке.

  Автокредит, кредит на автомобіль

Надання автокредиту без первинного внеску в Росбанке здійснюється в рамках програм Автостатус і Аатоекспресс. Однак при отриманні позикових коштів з використанням даних кредитних програм купується в кредит автомобіль повинен повністю відповідати декільком обов’язковим умовам, а саме бути абсолютно новим і коштувати дорожче 450 000 рублів. Але навіть отримавши згоду банку на надання автокредиту без початкового внеску необхідно розуміти, що умови його отримання будуть далеко не самими вигідними для позичальника. Як правило, в подібних кредитних програмах передбачено наявність суттєво завищеною процентної ставки, або додаткових щомісячних комісій, які за весь кредитний період складуть досить значну суму. У підсумку виплати по автокредиту без початкового внеску складуть набагато більшу суму, ніж при використанні звичайних кредитних програм для придбання автомобіля.

  ФІНАНС КРЕДИТ ГРУП

5. Відмінності кредитних програм з надання автокредитів без початкового внеску, як правило, полягають у середньорічних ставках погашення, а також у переліку обов’язкової документації, необхідної для надання в процесі оформлення кредиту.

Банк «Радянський» надає своїм клієнтам власну програму автокредитування без початкового внеску «Турбо кредит». Даний автокредит може бути наданий позичальнику на придбання, як вітчизняного, так і іноземного автомобіля. При цьому позикові кошти по даному виду автокредитування надаються позичальнику тільки в рамках ліміту до 900 000 рублів і під 20-21% річних.

  Як отримати кредит без довідки про доходи і початкового внеску

Надання автокредиту без початкового внеску від ЛОКО-Банку здійснюється на наступних умовах: позикові кошти видаються виключно в російських рублях, термін кредитування становить не більше 3 років, а річна процентна ставка дорівнює 19%. Даний кредит надається позичальнику на купівлю автомобіля як російського, так і іноземного виробництва.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.